Geen babymama...

Hallo alle BB vriendinnen,

Hier weer even een korte update van Hailey en mij.

Alles gaat goed! Hailey word groot, ik merk dat ik steeds meer ga genieten van het mama zijn.

Ik heb al vele discusses met mensen gevoerd en rare gezichten gekregen want ik roep altijd...ik ben geen baby mama. Ik vind kinderen leuk als ze groter worden. Ik werk ook op een kdv en werk heel bewust op een groep met kinderen van 1 1/2 tot 4, bij mij moeten ze het liefst lopen en praten.

Mensen vinden dat vaak raar. Ze denken dan dat ik niet van mijn kind hou, of haar niet leuk vind maar het tegendeel is waar. Ik ben vanaf dag 1 al verliefd op haar, zij is mijn alles maar ik werd de eerste 6 maanden doodongelukkig van het thuis met haar zitten. Ze sliep overdag niet, huilde veel, had erg veel last van die vervelende sprongetjes, t is gewoon niet mijn ding. Maar sinds haar verjaardag ga ik er steeds meer plezier in krijgen. We doen samen gezellige dingen. Ze brabbeld, zoekt contact, huilt niet meer om alles, snapt alles wat beter, het is nu gewoon leuker!!

Nu is 4 weken geleden mijn neefje geboren (kindje van mijn broer) en ik vind hem schattig. En dan zeggen mensen; nou nu wil je zeker ook wel een 2e, je mist dat baby zeker wel? NEE, ik denk alleen maar, zij is lief maar ik moet er niet aan denken om weer die gebroken nachten te hebben met die voedingen en dat gesjouw met spullen en voeding. Nee doe mij nu maar. Als we een dagje weg gaan doe ik een krentebol en eenm pakje wicky in mijn tas en gaan...

Ben ik raar? Misschien! Maar t is gewoon zo, zo ben ik!

Verder weinig nieuws, mijn kleine boef doet al een tijdje wat losse stapjes als ze zin heeft, ze kan 1 1/2 meter af leggen helemaal zelf...als ze zin heeft maar kruipen is blijkbaar makkelijker of sneller dus kruipt ze vrolijk door (de gaten in haar broeken) en als haar knietjes zeer doet op de stenen in de tuin gaat ze als Mowgli op handen en voeten verder!

Nou dat was het weer een beetje, over 3 weken vertrekken we naar Griekenland, eerste keer vliegen met hailey, spannend maar we hebben er onwijs veel zin in. Tot gauw weer!

427 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mamauk

    haha zo herkenbaar!!! Ik en toevallig ook mijn man zijn echt geen babyouders! Nu Nienke tegne het 1 jaar aanloopt genieten we steeds meer van der. Niet dat we dat hiervoor niet deden en indd hielden we echt niet minder van haar als baby, maar zo is het zoveel leuker! Ik heb daarom ook echt geen moeite om het eerste jaar te gaan afsluiten. En ja we willen nog een tweede als dat kan en hiervan gaan we ook zeker genieten, maar jammer dat je de zwangerschap en de eerste maanden niet 'over kan slaan'. Maar die gezichten soms als je dat tegen andere mensen zegt... ;)

  • mama2403

    Is niet raar hoor. Ik had dat precies hetzelfde. Toch begon het weer te kriebelen toen mijn zoontje 1,5 was. Moet zeggen dat ik het bij de 2e wel makkelijker vond. Je weet het allemaal al. Zo kon ik ook meer genieten. Je weet dat het goed komt, dat ze écht door gaan slapen en zo haha.

    Fijne vakantie!