Vanmorgen ging ik Hailey uit bed halen en wat zeg ik daar??? Bovenin haar bedje stond een kaart met een tasje, heb ik prachtige oorbellen gekregen voor mijn eerste moederdag.
Manlief en dochter zijn gisteren samen de stad in geweest (ik was er niet dus heb niets doorgehad) en hebben een moederdagcadeautje voor me gekocht. Dit was precies wat ik even nodig had!!! Wat een schatjes!
Met Hailey gaat het ook vandaag wat beter, ze heeft de hele nacht geslapen en is eigelijk op de voedingen na nog niet wakker geweest, mijn kleine spookje heeft na deze ellendige week nog schade in te halen en ik kom heerlijk even tot rust!!! Ik begin er weer in te geloven....na regen komt zonneschijn!!
Aan alle moeders/vriendinnetjes van de babybytes; een heeeeele fijne moederdag en dank jullie wel dat jullie van die lieve vriedinnen zijn die altijd mooie lieve en wijze woorden voor me klaar hebben, jullie zijn mijn steun en toeverlaat!!!
reacties (0)