Vandaag ben ik al weer 20 weken, ik ben op de helft!!!
Morgen heb ik de 20-weken echo, spannend weer maar ook wel weer fijn om even naar de kleine te gluren, blijft toch een bijzonder iets. Ik had het er met mijn vriend over dat we toch maar in een mooie tijd leven, wij kunnen over een paar jaar aan onze dochter foto's laten zien van dat ze nog in mijn buik zat! Dat hebben wij helemaal niet van vroeger! Ondertussen heb ik een heel bescheiden buikje, t gaat echt niet hard. Daar komt nog bij dat ik de afgelopen week met die griep 3 kg ben afgevallen dus wie het mniet weet ziet het niet maar het begint te komen.
Wel voel ik de kleine dame al een week of 3 bewegen en het word steeds harder en duidelijker! Soms word ik wat onrustig als ik haar een dag (deel) niet voel maar dan ineens word ze druk en voel ik aan alle kanten klopjes en bewegingen. Echt heel leuk. Ze is voornamelijk druk als ik in de auto zit en s ochtend s als ik in bed lig. Mijn vriend kan het nog steeds niet voelen tot zijn grote frustratie hihi.
Verder mag ik niet klagen. Op die hartnekkige griep na (ik hoest me nog steeds een ongeluk) voel ik me prima, nergens last van. We zijn langzaam met de kamer begonnen (behang afkrabben baaaaaah) maar omdat ik niet lekker ben kan ik weinig doen. Maar als het goed is is het eind november allemaal klaar.
De kinderwagen is er ook al, de Bugaboo Silver Edition. Hij is echt supermooi en rijd geweldig, hij staat nu even in de woonkamer te pronken. T is een wonder dat de kat er nog geen interesse in toont.
reacties (0)