12 weken echo

Hoi,

Vanmorgen had ik de 12 weken echo. Alles zag er goed uit, kindje was lekker met zijn armpjes aan het zwaaien en iedere keer als die mevrouw wilde inzoomen op de nek zwom hij lekker weer weg. Nu al een eigenwijsje!

Ik ben nu 12 weken en 2 dagen dus mijn datum is weer verandert naar 22 maart. Ik krijg over 2 weken de uitslag van de combitest/ nekpliimeting maar die was 2,2 mm en dat was geen opvallende dikte, was gewoon. Het neusbeentje (og eigelijk het ontbreken er van) wijst ook op downsyndroom maar die was helemaal duidelijk te zien dus de kans op afwijkingen zal niet groot zijn.

Zijn maag was ook al te zien, hij had vruchtwater gedronken. Je zag echt zo n zwart plekje in zijn buikje zitten.

Nu ga ik maar een afspraak maken voor over 4 weken want we willen dolgraag weten wat het word en ik heb de foto van de cho op mijn hyves gezet want nu mag iedereen het weten.

Groetjes

451 x gelezen, 0

reacties (0)


  • roos78

    Ha Nina,

    Geweldig he een echo! Wij hebben em gisteren gehad. Onze kleine was volgens de meting ook 12w1d, dus dat zou ook op 22 maart uitkomen, maar de vk houdt het op het berekenen van m'n cyclus met 29 dagen en dat komt uit op 24 maart....hmmm, ik had ook liever 2 dagen naar voren. Maar ach waar heb ik het over he! Genietse! XRoos

  • jakkie84

    fijn he dat je het nu aan iedereen kan vertellen en dat alles goed is nu kun je echt gaan genieten nu de 12 rot weken om zijn liefs

  • sonneke

    fijn dat alles goed is zeg,,, wij hadden vanmorgen ook de 12 weken echo en ook alles was perferct, maar ben geen 12 weken en 3 dagen zoals we dachten maar 11 weken en 4 dagen