Twee jaar zonder mijn mama...

23-09-'11: Ik ben 26 weken zwanger van mijn kleine mannetje, mijn kleine wondertje! Op deze dag heb ik mijn lieve mama haar strijd zien verliezen tegen longkanker... De avond ervoor zat ze nog dapper in de stad haar kopje koffie te drinken en die avond is ze gaan slapen in haar eigen bed, om vervolgens in coma te raken en nooit meer wakker te worden... Vrijdag 23-09-'11 rond 13:00 uur is mijn mama's hart gestopt met kloppen en heb ik haar het leven zien verlaten. Het pijnlijkste wat ik ooit in mijn leven heb meegemaakt en nog steeds het pijnlijkste en moeilijkste ooit in mijn leven!



23-09-'13: Ik heb een prachtige zoon! Hij is 12 weken na het overlijden van mijn lieve mam geboren en inmiddels een echte peuter van bijna 2 jaar! Maar vandaag ook precies 2 jaar zonder mijn mama, vandaag 2 jaar geleden afscheid van haar moeten nemen... Je zou denken 'elke dag is hetzelfde', maar toch neemt deze datum een zware lading mee en zorgt deze datum voor het herleven van vele (heftige) momenten! Al 2 jaar geleden, maar het voelt als gister en nog steeds heb ik het gevoel dat ze iedee moment gewoon binnen kan komen lopen... Het blijft zo onwerkelijk en het gemis blijft zo groot!



Vandaag een wensballonnopgelaten met M., dit hebben we vorig jaar ook gedaan en is heel bijzonder!



Lieve mam... Waar je ook bent en hoe lang het ook geleden is dat je hier bent weggerukt uit het leven... Ik hou van je! Je zou zó ontzettend trots op M. zijn! In mijn hart ben je er áltijd bij!


Veel liefs van M & kleine M

392 x gelezen, 0

reacties (0)


  • linda19091979

    Sorry voor mijn late reactie! Wat heb je die blog mooi geschreven zeg! Heel veel sterkte lieverd! xxx

  • enjoylife

    Voor iedereen is het anders... En niemand weet hoe jou band was met je moeder... Ik heb den traantje gelaten om je laatste zin! Love you scheet!

  • Sammetje81

    Een hele dikke knuffel! Xxx

  • avg1987

    Heel veel sterkte! Xxxxx

  • faith1988

    Heel veel sterkte! En wat mooi om samen een wensballon op te laten...

  • mamavan3boys85

    veel sterkte!! Logisch dat het moeilijk blijft! Gun jezelf de tijd en neem het dag voor dag. Dikke knuffel

  • Moesje82

  • Momvan3schatjes

    Heel veel sterkte meid!! xxx

  • nija

  • blenntmama

    sterkte lieverd

  • Miss-angellisch-mommy

    dikke knuffel

  • mama~wendy

    ... Het went nooit, maar krijgt wel heel langzaam een plekje...dacht dat dit niet kon...maar het komt toch heel langzaam.... Maar idd zo'n dag als vandaag blijft moeilijk...sterkte meis...

  • raingirl

    Jouw moeder kijkt naar je hoe jij het moederschap ervaart. ze is in jullie harten. Sterkte op deze dag. Hoop dat je vandaag op veel goede herinneringen hebt teruggekeken

  • ~MommyLovesYou~

    Ach meis, wat mooi geschreven... Is t alweer 2 jaar? Kippenvel... Denk aan je!!

  • kez

    Kippenvel. Als dochter van een vrouw die haar moeder jong verloor (mijn moeder was 16 toen haar moeder overleed) weet ik hoe belangrijk dit soort dagen zijn en blijven. Mijn moeder heeft ons altijd bij deze momenten betrokken, net zoals jij nu met M. de wensballon hebt opgelaten. En ze heeft altijd open over haar moeder gesproken, zowel vreugde als verdriet gedeeld. Dat waren voor mij als kind waardevolle momenten en ze hebben er voor gezorgd dat ik het gevoel heb dat oma en ik elkaar toch een beetje kennen. Dat gun ik jullie ook! Sterkte meis
    Liefs

  • Niekiemv3

  • mama van R en M

    Sterkte meis!

  • S.ilvana

    Knuffel