Ja ja, vandaag alweer 8 ballonnen! Ik vond de ballonnen altijd al snel gaan, maar het is écht waar: Nu ik een kind heb, gaat het nóg sneller! De tijd vliegt!
| Nimawish Standaardview | |
| Leeftijd: 26 jaar Woont in: Nederland Partner: Verloofd! Zwanger: Nee Beroep: Juf, maar nu (ouderschaps)verlof |
| Online: Nu online. Lid sinds: 800 dagen ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() | |
| | Profiel | Berichten | Foto`s (100) |Carrousel | Kinderen (2) | Blog (189) | Polls (1) | Vragen | Agenda (11) | Notepad | Tempkaarten (3) | |
De afgelopen 100 dagen heeft mijn leven eigenlijk alleen maar in het teken gestaan van M.!
Nu begint mijn horizon langzaamaan weer te verbreden en geniet ik ook weer van dingen naast M.
Een avondje weg, een dagje shoppen, erg leuk en het gaat me goed af en natuurlijk superfijn om weer thuis te komen en dan zijn prachtige koppie weer te zien en hem weer te kunnen knuffelen :-) !
Het gemis van mijn moeder is ook de afgelopen 100 dagen weer enorm groot geweest en ik denk dat dat ook wel zo zal blijven... Het blijft zo'n pijn doen dat ze er niet is en dat ze gewoon NIKS van M.ace heeft mee mogen maken. Elke keer als M.ace weer wat nieuws kan/ doet, is het zo confronterend en pijnlijk dat ze ook dát moet missen... M'n kleine ventje is bijna 5 maanden en in die 5 maanden heeft hij zo'n ontwikkeling doorgemaakt, maar ze heeft daar niks van meegemaakt...
Het is zo bizar als ik eraan denk dat M. straks een jaar of 12/13 is en dat hij dan zegt: 'Ik heb mijn oma nooit gekend, die is overleden vlak voordat ik geboren werd'... Dat is toch te erg?! Ik ben 26 en ik heb nog steeds een opa en een oma en ik heb beide opa's en oma's ook jaren gekend... M. heeft dat niet, hoe zal hij dat ervaren?
Maar goed, we maken er het beste van en doen ons best en M.ace zal natuurlijk zéker weten wie zijn oma was en hoe geweldig en lief ze was!
Zaterdag over 2 weken gaan we heerlijk op vakantie, we kunnen niet wachten! Eindelijk even weg van alles en iedereen en RUST! Hopelijk gaat het weer in Italië een beetje meezitten en zo niet... Dan wordt het vast ook super :-) ! Maar, hoop stiekem toch wel in ieder geval 1 keertje met M.nbuiten te kunnen zwemmen ;-) !
Morgen volgt er waarschijnlijk nog een blogje over de kinderarts!
Veel liefs, Xx
reacties (0)