Ik zag er moe uit maar ik was dan ookal ruim 26 uur bezig!
Aangezien ik zo lang onder de douche zat wilde je papa eventjes een rondje lopen. Natuurlijk vond ik dat prima, hij zat al zolang naast me en ik gunde hem ook even de ontspanning. De lieve schat was naar het winkeltje geweest om mij op te vrolijken.
Ik heb daar gezeten totdat de verloskundige kwam. En die was er…. Om 14.45! Ookal zat ik dan onder de douche, de weeën waren inmiddels zo sterk dat ik ook daar veel pijn had.
20.00 Eindelijk zitten we op 10 cm! Ik mag gaan persen. Ik mag, maar moet ik ook? Wat ik destijds niet besefte maar achteraf, was dat je met persdrang moet persen. Dat je het nauwelijks tegen kan houden en je je lichaam niet onder controle hebt. Maar dat had ik helemaal niet! Door de prik was ik er maar half bij. Ik deed wat er van mij werd verwacht en dacht eigenlijk niet meer echt na. Zo werd ik op een baarkruk gezet met je papa achter mij en een spiegel onder ons. Zo kon ik je zien aankomen. Omdat de weeën er niet echt meer waren maar ik toch af en toe iets voelde ging ik er vanuit dat dit persweeën waren. Achteraf perse ik in het luchtledige. Als er werd gevraagd of ik er nog 1 had hield ik mijn schouders op en persten zo hard als ik kon. Niks hielp en ik zag geen klein koppie tevoorschijn komen. 

Je ligt nog heerlijk bij mama uit te rusten van de lange bevalling en niet te vergeten de vacuumpomp! Je hebt voorlopig nog eventjes een toetertje op je kleine hoofdje maar deze verdwijnt wel weer zegt de dokter! Als je een tijdje lekker bij mij heb gelegen mag je worden gewogen en aangekleed.

Rond middennacht word het tijd om te gaan slapen. Omdat je met de vacuumpomp bent gehaald en mama heel veel bloed was verloren moesten wij nog even blijven. Papa mocht dat helaas niet en moest helemaal naar huis zonder zijn meiden. 
reacties (0)