Eerste keer consultatiebureau


Ons poppetje is vandaag voor het eerst naar het consultatiebureau geweest. Van 3110 naar 4696 gram en van 48 naar 55 cm! Groeit dus prima! Papa & mama daarentegen.. die zijn gekrompen :shrug: 
Ergens had ik verwacht dat die kleine alles bij elkaar zou schreeuwen.. misschien omdat ik zo'n beeld had bij het bureautje.. :(() haha. Maar ze liet het allemaal toe en bleef lekker rustig. 
Hebben even gevraagd over haar voeding en we gaan omneo 1 proberen. Meisje heeft zoveel krampjes en kon blijkbaar toch niet heel goed poepen altijd dus wie weet helpt dat een beetje. 
Ondertussen ook begonnen met cina baby misschien dat dat beter helpt dan inflacol.. die deed naar mijn weten geen ene moer..! 
Ook gaan we wat meer regelmaat inbrengen in huize van akkeren!! Niet dat het zo ontzettend gaotisch is maar het kan veel en veel consequenter Wordt wel even doorbijten (kan dr namelijk echt niet laten huilen) Echter zullen we daar gewoon even doorheen moeten! Wish us luck! :coolpeace:



487 x gelezen, 0

reacties (0)


  • francisca81

    nou ik herken het allemaal.
    Ook hier last van krampjes. ik ga nu ook cina baby proberen in plaats van infacol. die heeft wel even gewerkt, maar nu niet meer...
    ik heb gister omneo 1 geprobeerd, maar bij mij hielp het niet. hij schreeuwde nog harder...
    en ik sta er ook altijd vrij snel bij hoor, als ik hem hoor huilen!
    XXX

  • lovemykids

    flinke meid he
    en de structuur gaat jullie allemaal ten goede komen
    geloof me
    hier met 5 kids kan je niet anders en moet zeggen het lukt heel goed en tis idd even door bijten he
    veel succes ermee

  • love my 2 kids

    Zo he ze is lekker gegroeit zeg, goed hoor. Maar zielig he die krampjes. Infacol hielp bij mijn boy ook niet en ben nu idd ook overgestapt op cinababy, maar tot nu toe nog niets geholpen, tlijkt wel of het erger word. Hij heeft vandaag echt alleen maar liggen huilen, en ik ben er nog niet achter wat het nu is.
    Laten huilen is moeilijk he ik weet het, soms moeten babys zich moe huilen en gaan dan pas slapen, wie weet jou meisie ook wel, die van mij iig niet, hij raakt helemaal overstuur, dus doe ik ook nooit meer, twas zo hart verscheurend. Dus ook niet te lang laten huilen hoor ;-)
    Succes ermee!
    X