Eerste prikjes en meer

Vrijdag was het dan zo ver.. Lucas zijn eerste prikjes! Ik ben de hele week zenuwachtig geweest van alle verhalen om me heen.. Eerst werd hij gewogen en gemeten hij weegt nu 4130 gram en is 55cm! Hij groeit zo goed ben echt trots op hem :) Daarna werd hij gecontroleerd en alles ging goed ze vond zijn wangetje erg droog.. op dat moment was die totaal niet droog! Maar we smeren het af en toe al in met zwitsal op het wangetje erg lekker. Ze vond hem ook weer erg sterk met zijn nekje en ze vond wel dat hij scheef lag als hij recht voor je lag maar dat is die voorkeurshouding.. Daarna kreeg hij de prikjes en hij had keihard zitten gillen zo ontzettend zielig! Daarna kreeg hij er nog 1 en ook weer keihard gillen heb hem nog nooit zo hard horen gillen! Verder had ik ook nog even gevraagd over bijvoeden omdat ik nog al gestrest word van het aanleggen en het kolven.. ze vond het goed om te gaan bijvoeden en moest dan elke keer 30 cc bij gaan geven. Dus toen ik thuis kwam heb ik hem aangelegd en daarna viel hij rustig in slaap paar uurtjes later ben ik gaan kolven en had ik 160cc en tot nu toe is dat nog steeds zo ook wel is 180cc of 120cc maar niet minder! Dus ik hoef niet te gaan bijvoeden :) Ben er erg blij mee natuurlijk.. Hij heeft ook helemaal geen last gehad van zijn prikken geen koorts niet huilerig niet slaperig en niet veel wakker.. eigenlijk zoals hoe hij altijd is! Wel heeft hij 1x even 37,8 gehad maar dat is geen koorts! 

Vandaag is Lucas ook alweer twee maanden de tijd vliegt voorbij het gaat eigenlijk te snel! Ik moet ook alweer bijna werken wat natuurlijk erg jammer is het is namelijk zo genieten met hem samen! Zeker nu hij steeds vaker begint te lachen en wakker is.. We wandelen ook elke dag een heel stuk wat hij ook heerlijk vind soms is hij wakker en lacht hij alleen maar en andere keren dan slaapt hij! Dus dat zal wennen zijn als ik weer moet gaan werken. 

Wat een heerlijk weer is het ook de laatste dagen en nu nog steeds we zijn zo aan het genieten ook van het weer dat ik haast geen tijd heb om te antwoorden op jullie blogs, vragen, berichtjes! Vaak lees ik ze wel even.. Hier nog even 1 foto.. Binnenkort zal ik weer wat meer foto's plaatsen heb er nu geen tijd voor ga zo lekker even koken en daarna gaan we boodschapjes doen :) 
-xxx-

452 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mama.stampertje

    geniet!

  • sanneguntherrobbelynn

    super dat hij het ook zo goed doet
    Robbe weegt nu 4110gram en 54cm

  • RoadToAFamily.92

  • june12

    super fijn dat het zo goed gegaan was. en heerlijk genieten zeg
    Wanneer ga je weer aan het werk en voor hoeveel uurtjes ?
    ben van plan om straks 24 uur te gaan werken dus ben heel benieuwd wat jou ervaringen daar mee zijn straks!

  • mama-van-een-kleine-prins

    Hey meis wat fijn dat hij helemaal geen last heeft gehad van zijn prikjes! Celilhan is vandaag gewoon. 4.210 gram en 54 cm :)) ze groeien echt heel snel inderdaad!!!