Voor het eerst alleen

Vandaag was dan eindelijk de dag aangekomen dat ik alleen met Lucas zou zijn. Als ik eraan dacht vond ik dat best spannend en vroeg ik me af hoe het zal gaan.. Na zijn geboorte hadden we de kraamzorg en wanneer die weg was had mijn vriend twee weken vakantie dus die kon toen overal mee helpen. Dat was wel erg fijn als ik dan aan het kolfen was en Lucas begon te huilen of moest gevoed worden dan deed hij dat even en het huishouden deed hij dan ook. Nu moet ik alles alleen doen overdag en vandaag was dat best even wennen. Sinds zaterdagavond huilt hij wat meer en lijkt het alsof hij niet tevreden is met de voeding want dan blijft hij maar door huilen nou ja schreeuwen en kwaad dat hij dan ook word! Maar omdat hij van de week ook krampjes had en nu nog steeds willen we niet teveel geven want hij krijgt nu 7 of 8 keer per dag 70/80cc en dat is al best veel en als hij dan nog is extra erbij krijgt. Maar na sommige voedingen is hij wel tevreden terwijl hij dan dezelfde hoeveelheid drinkt.. We zaten te denken dat er misschien niet genoeg voeding in mijn melk zit maar hoe kun je dat precies zien of weten? Nu ik vandaag alleen was met hem huilde hij weer de hele tijd en nu slaapt hij dan eindelijk. Vandaag heeft hij ook al 5 keer 80cc gehad en dan krijgt hij vanavond nog 2 keer 80cc.. Vrijdag moeten we naar het consultatiebureau dan vraag ik het ook daar is. Verder gaat het gelukkig goed als hij slaapt dan slaapt hij ook goed en de nachten gaan ook goed hij komt nog steeds 2 keer. Vanmiddag ben ik ook even lekker naar buiten geweest met hem eventjes boodschapjes gedaan en straks ga ik koken wat ik al super lang niet heb gedaan haha ben benieuwd of het me lukt! Het is wel echt genieten met zoon kleintje bij je! Donderdag gaan we naar de huishoudbeurs en de negenmaandenbeurs ben er vorig jaar ook geweest en toen vond ik het erg leuk. Lucas gaat naar zijn oma toe die gaat oppassen ben benieuwd ook hoe dat zal gaan en ik zal hem ook wel missen voor het zonder hem een hele dag. Zondag heb ik voor het eerst met hem gedoucht en wat vond hij het lekker hij wou helemaal met zijn hoofdje onder de straal dat zag er zo schattig uit. Laatst heeft hij zich weer omgerold van zijn buik naar rug en zijn nekje tilt hij al helemaal omhoog en hij begint nu ook te lachen zo lief! Ik zal nog even een fotoblog plaatsen. 
-xxx-

453 x gelezen, 0

reacties (0)


  • bvbaby2

    ik kwam via via op je profiel terecht, wat een heerlijk kindje hebben jullie

    Voormelk/achtermelk is achterhaald, daar schijnt niets van waar te zijn...
    Daarnaast is moedermelk altijd voedzaam, de voeding is precies afgesteld op de behoeftes van je kindje. Hij mag zoveel drinken als hij wil, er zit geen grens van 1 liter aan zoals bij kv.
    Als hij dus meer cc wil drinken, gewoon meer aanbieden (maar dan moet je natuurlijk wel zelf meer gaan kolven). Ojah. Het CB is trouwens niet de aangewezen plek om bv-vragen te stellen. De meeste medewerksters hebben er geen verstand van en daar krijg je vaak slechte adviezen. Stel je vraag liever aan een (gecertificeerde) lactatiekundige, of bel met een bv-hulplijn zoals die van de LLL.
    Laat je hem helemaal niet live drinken of wil je gewoon blijven kolven?

  • mama-van-een-kleine-prins

    Hoi meis, wat fijn dat het bij jullie ook zo goed gaat! Ik ben ook alleen met Celilhan.. Papa is werken 's ochtends en 's middags. Maar ergrns vind ik het ook wel fijn zo alleen met mijn kleintje hihihi :))
    Geniet er van samen!

  • mama~van~de~liefste

    80cc is niet heel veel geloof ik..
    Laatste dag van de kraamzorg werd mijn voeding geschat op 100cc.
    Hebben Kathlynn voor en na het voeden gewogen..

    Verder goed te lezen dat het goed gaat!

  • Pooh21

    Heej.. Ik gaa donderdag ook naar de 9maanden ;)

    Goed om te lezen dat Lucas het zo goed doet..
    En je kan eens google over je borstvoeding,, want in de 'achtermelk' ofzo zit het meetse voeding, en de voor melk ofzo is alleen dorstlessend en niet voedend.. en sommige vrouwen, hebben meer voor melk ipv achter melk aan..
    En idd gewoon vragen of CB ;)

  • june12

    Wat fijn dat alles zo goed gaat, lekker genieten!