Eerste nacht in Zagreb slecht geslapen.. werd wakker met enorme pijn in mijn rechterzij, echt helse pijn. Toen ik overeind kwam dacht ik even dat ik over zou moeten geven, zo heftig was het. Wist mezelf geen houding te geven. Liggen, zitten, lopen alles was even pijnlijk. Echt een hele zeurderige pijn stukje naast mijn navel en ook aan de kant van mijn rug.
Uiteindelijk is het me gelukt om nog heel eventjes in slaap te vallen toen de pijn iets was gezakt maar dat was slechts voor een min of 30. Toen weer wakker van de pijn. Na een uur of 2 wakker gelegen te hebben begon ik me toch wel ongerust te maken.. toch maar even mijn vriend wakker gemaakt en samen even gegoogled wat het zou kunnen zijn. Had zelf het idee dat het misschien iets met mijn nier te maken zou kunnen hebben. Las over een nierstuwing waarbij de baby op de urineleiders duwt. Denk dat het zoiets misschien zou kunnen zijn. Las dat het dan helpt om op de linkerzij te slapen en dat hielp wel iets. Vannacht echter precies hetzelfde maar gelukkig iets minder heftig qua pijn en een stuk korter... Baal dat ik in Kroatie zit want dan ga je niet zo snel naar de dokter. Gelukkig overdag geen last. Hoop dat het zo blijft en dan bij terugkomst maar even de verloskundige contacten.. want die pijn is echt niet normaal.. pff!! Wens ik niemand toe!
Verder ook nog meteen de eerste dag in Zagreb een gat in mijn hoofd gestoten. Heeft zowat de hele dag geduurd voordat het stopte met bloeden dusja.. niet echt een super start van de vakantie.
Voordeel is wel.. nu kan het alleen maar beter worden! Toch? ;)
reacties (0)