Hey meid,
de onzekerheid komt me bekend voor,die bleef tot ik beviel,want je weet nooit of het 100% goed gaat,maar probeer wat te genieten,want je voelt je prima,ik kwam heel weinig aan,tot de laatste weken,toen werd de baby flink zwaarder,maar heb net zo'n postuur als jij,wat ik op de foto kan zien,
soms zou je willen dat je een luikje in je buik hebt,dat je naar binnen kan kijken hoe het met je spruitje gaat,met 10 weken gaan ze nog niet het hartje luisteren,dat doen ze met 12 weken,dus helemaal goed dat je het op de echo zag.
kun je nagaan,je bent al op 1/4 deel,van je zwangerschap,
voor je het weet is het voorbij,
groetjes,
intake gaan ze alles uitleggen hoe of wat. en vullen al je gegevens in, krijgt informatie mee, etc etc...
genit er maar lekker van en wees maar blij dat je geen kwalen hebt hihihi!
ik ben nu bijna 10 kg aangkomen, maarja zit nu op 33 weken
Ik ben nu 3 kilo aangekomen maar snoep ook best veel en eerst niks haha niet goed maar ja als het maar goed gaat met die kleine maakt het me niet uit mag nu ook niet sporten dus ja dan gaat het wat harder niet er. Zal ook echt blij zijn als ik volgende werk weer dat alles goed is maar dat wist je al. Bij mijn intake stelde ze veel vragen over familie diabetis etc medicijnen roken drinken ga zo maar door en hebben ze ook echo gemaakt maar weet niet of dag overal hetzelfde is. Als ik het hier soms lees heb ik echt hele goede makkelijke verliskundige kan er nu zelfs nog heen als ik me druk maak en sta daar niet eens meer onder controle. Maar hartje zullen ze zoiezo wel luisteren denk ik hoor.
Denk aan je hoe laat moet je?
Xxx
reacties (0)