Zo en zo

Hier alles nog ongeveer hetzelfde.


Er komt snot uit haar neusje alsof de zee ermee moet gevuld worden, ze slaapt meer maar ze blijft wel vrolijk en ze blijft ook eten. Maandag voor de zekerheid maar even haar oortjes laten nakijken door de kinderarts, hopelijk niet ontstoken!


Sinds vandaag doet ze iets nieuws en ik weet niet goed waarom. Ze wrijft met haar tong over haar onderste tandvlees. Ze heeft nog geen tandjes en ik zie er nog niet direct klaarzitten. Maar ik vroeg mij af of ze misschien toch aan het opkomen zijn en het jeukt of zo. Ze 'bijt' ook terug meer op.haar vingers.


ik ben klaar voor tandjes, dan kan ze eindelijk knabbelen :-p. 


Of misschien doet ze dit omdat ze ontdekt heeft dat ze dat kan.

421 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Neiltje

    Ben nr de dokter geweest en het was nog geen oorontsteking. Heb wel antibiotica neusdruppels gekregen zodat de verkoudheid geneest en we dus een oorontsteking vermijden. Liever dat dan dat ze telkens systemisch antibiotica krijgt!
    Nog steeds geen tandje te zien...

  • Al-Muhajiroen.

    Hoe doet ze het nu? Hoop dat het beter gaat en dat het geen oorontsteking was..

    En wie weet zitten er toch wat tandjes aan te komen, spannend haha! Bij mn dochtertje kwamen er ineens 2 binnen korte tijd door en nu denk ik al weken dat er boven iets aankomt maar volgens mij houd ze me voor de gek haha.

  • irisiris

    de tandjes zullen nu wel sowieso gaan komen, hopelijk heeft je dochtertje er niet te veel last van!

  • Nala01

    Volgens mij zitten ze klaar. Ian deed dat ook en wij begrepen ook niet waarom... tot er eentje kwam piepen! ;)

  • DB88

    mijn zoontje doet dit ook al even,zo de tong over het tandvlees,ik denk dat dit is omdat het tandvlees jeukt of zo