In mijn broek geplast????!!

lig ik heerlijk op de bank languit met mijn laptop en hand op mijn buik, nies ik en in ene schiet mijn onderbroek vol
Hopende dat het plas is en geen vruchtwater, maar hihi ik schaamde me wel totaal onverwachts en nooit eerder mee gemaakt.

Gelukkig was het thuis en niet op een publieke plaats

Ben nu 28 weken zwanger, hebben jullie dit ook meegemaakt?

1563 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Sanne Vreys

    na de bevalling volop aan de bekkenbodemspier-oefeninge hoor! Anders heb je dit constant voor na je 50ste ofzo ;)

  • Mamavansidney

    Het is mij ook overkomen... je blaas word zo zwak haha!

  • meyatje

    O jee, vaker plassen. Ik ben iemand enorm viel niest en om dit te vermijden ga ik echt regelmatig en houd nooit op.. Oh stel je voor..

  • thea26

    hey meid ik heb dit ook het erge van alles is nog ik heb hooikoorts dus je kan denk ik wel nagaan wat er regelmatig gebeurde ... nu zorg ik dat ik echt regelmatig naar de wc ga en als ik de deur uitga heb ik maadverbandje in ... tja this effe nie anders maar je bent niet de enigste ( ik ben trouwens 29 weken zwanger) this niet echt super en ja ik schaam me soms ook dood maar kan het niet helpen

  • Pieliepalliepollie

    Ik had het met ruim 30 weken dat ik ineens mijn plas liet lopen (geen volledige plas) toen ik lekker in bed lag. Maar je kan even voor de zekerheid ruiken, want vruchtwater schijnt zoet te ruiken en urine, tsja je weet vast wel hoe dat ruikt... ;)