Hoe dan?

Een paar dagen geleden had ik een foto toegevoegd van twee rondes ovu testjes.
Bij ronde 1 zag je (ik voelde m ook) op dag 14 mn lg piek.
Bij de tweede ronde waren de testjes onduidelijk en heb ik ook niks gevoeld, maar op dag 14 kleurde er 1 redelijk donker.
Omdat ik die dag wat laat had getest nam ik aan dat ik mn lg piek bijna gemist had en de test daarom niet zo donker kleurde.
Nu had ik nu al een dag of 4 een soort zeurende kramp, niet zoals mn eisprong vorige keer maar meer zoals een aankomende menstruatie.
Je raad t al, ik begon natuurlijk al stiekem een beetje te hopen dat dit een misschien van de innesteling zou komen.
Of zou ik het me inbeelden, voelde ik eigenlijk écht wel wat?

Nu moest ik toevallig vanochtend bij de gynaecoloog zijn voor een controle, en eerlijk is eerlijk: in de trein zat ik al te fantaseren dat de gyn plots zou zeggen dat ze al iets zag zitten.
Niet echt realistisch natuurlijk, maar jullie weten vast wel hoe dat gaat...
Tijdens de echo vroeg ze tussen neus en lippen door of ik pas ongesteld was geweest.
Dit omdat mn ei op springen stond.
Arg! Ik zit op dag 21 en zat me eigenlijk al te verheugen op mn NOD over een paar dagen. Ook heb ik geen rekbaar slijm zoals vorige ovulatie.
Sex zit er vandaag niet in omdat ik nachtdienst heb en mn man steeds mis loop.
Dit is al een paar dagen zo, dus deze maand gaat t m helaas niet worden.
Kan ik nu echt wel een beetje van balen trouwens!
Nouja, nu weet ik wel weer dat ik me de zeurende krampjes niet ingebeeld had.

Toen ik net thuis kwam gelijk even een ovutestje doen, want ik wil natuurlijk wel eens zien hoe een super positieve ovu test er bij mij uit ziet!
Terwijl ik op de uitslag zat te wachten was ik mezelf al een schouderklopje aan het geven omdat ik er een positieve draai aan had gegeven: kom maar op met die knalstreep op de ovutest!
Tadaaaah: negatief. Huh?!
Lg spiegel blijkbaar alweer verdwenen.

Al met al ben ik wel weer iets wijzer, want:
- ik blijk heel goed te zijn in (misschien soms wel iets té) optimistisch denken.
- alles zag er picobello uit daarbinnen.
- mn gyn bleek een heerlijk leuk mens te zijn!

Ik heb net een nachtdienst gewerkt, was gelijk doorgereden voor deze afspraak.
Ga er maar even een 'dagje over slapen....
Truste allemaal

1161 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Lady-Whistledown

    Even over de ovulatietest. Die is heel erg logischerwijs negatief. Je piek is al geweest en dat klopt met de echo. Je eisprong volgt namelijk binnen 48 uur na die piek. Waarschijnlijk heb je een dag eerder of zelfs eerder op dezelfde dag de piek al gehad.

  • Mupp

    Meerdere mensen opperen een vluggertje. Toen ik thuiskwam was mn man net met zn collega's vertrokken naar een lang weekeind skieen (kijk, dat zijn nog eens leuke teamuitjes!) dus dat vluggertje gaat echt niet worden

    Voordeel is wel dat ik dit weekeind nu onbeschaamd wijntjes kan drinken met vriendinnen!

  • Sunny_90

    Haha elk nadeel heb zn voordeel 😉

  • Sunny_90

    Wat schrijf je mooi! Ik leef helemaal met je mee! Oh dat fantaseren dat herken ik wel, erg hè! Doe je zo weinig aan! Ik ben ook zo eerlijk dat ik soms tegen Mn vriend zeg; ik ben zo moe maar we moeten even. Dan is het een vluggertje (de wekker soms even zetten als je elkaar misloopt) en daarna heerlijk verder slapen 😜😉 De andere dames hebben wel gelijk: de ovu testen hebben al gepiekt als je eisprong nog moet komen, makes sense dus! Even uit mijn nieuwsgierigheid: was er een speciale reden dat je een afspraak had bij de gyn? Ennuh, gewoon volhouden, is het deze ronde niet dan wellicht de volgende!

  • Mupp

    Wat leuk, dank je wel!

    Het lijkt me best fijn als je het kan overleggen en op kan lossen zoals jullie doen, dat zou ik ook wel willen. Wij (lees: mijn man) zitten nog in 't stadium van "spontaan en relaxst", het komt vanzelf. Nu ik dit zo schrijf besef ik me ineens dat er bij veel stellen die zo op elkaar afgestemd zijn er misschien wel een hele tijd van "spontaan en relaxst proberen" aan vooraf is gegaan, en dat ik deze periode maar beter kan koesteren...

    Dat had ik het me ook voorgenomen, echt! Mn hoofd zegt dat even geduld prima is, maar mn hart denk daar ineens héél anders over... Dat was een paar maanden geleden nog niet zo, denk dat mn eierstokken ineens zijn gaan klapperen haha

    Over mn bezoek bij de gyn: ik slik ritalin en had op aanraden van mn huisarts een gesprek over alternatieven. Die zijn er er niet, was dus een lekker kort gesprek. Omdat ik er nu toch was en in het verleden links pijnklachten had stelde ze voor gelijk even een echo te maken.

  • Brenndaa

    Volgens mij als je eitje op springen staat is de LG piek inderdaad al voorbij omdat je deze piek bereikt 24-36 uur voor de eisprong dus dan klopt de test wel. Ik zou toch een vluggertje overwegen vandaag of morgen :). Veel succes!

  • loveofmylive

    Ou nee toch das indd even balen

    Mss eens een ander merk proberen van ovutesten vind spijtig voor je

    Hopelijk volgende ronde beter meid

    Ik duim alvast voor je

  • Mupp

    Zo dat, thx!