Jajaaa de 29 weken behaald en we kunnen bijnaaa gaan aftellen .. Maar nu heb ik een grote vraag.. ik heb smorgens gigantische kramp in de kuiten.. Van alles geprobeerd maar niets helpt.
Nu is de vraag mag je tijgerbalsem smeren? Ik lees overal tegenstrijdige dingen en weet Niet watk moet doen.. Iemand een antwoord
Nee hoor! Ik krijg ze, samen met nog een medicijn, als laxeermiddel. Die pillen zijn 724mg per stuk, daar moet ik 1 of 2 van nemen. Dus 724 tot 1448mg per dag. Moet je even kijken hoeveel mg er in die davitmon zit! Meestal maar 200 ofzo. Dan kan je altijd extra bij slikken. Sinds ik dus die magnesium krijg is mijn stoelgang beter, ben ik bijna helemaal van de restless legs af en bovendien zorgt magnesium voor innerlijke rust. Zorgt daardoor ook voor betere nachtrust.
reacties (0)