Alweer op de helft!

Goedemorgen dames

Wat is het alweer lang geleden dat ik tijd had voor een blog, tijd voor een update!

Inmiddels al 19 weken zwanger deze week, het is echt omgevlogen, heb nauwelijks tijd om er mee bezig te zijn. Heb ook zoveel minder onzekerheid en angst deze keer dat is echt fijn!
Natuurlijk blijft het iedere echo spannend, ik voel de baby nog niet en ben steeds opnieuw huiverig om te horen of het hartje nog klopt.
We weten al een tijdje dat we dit keer een kleine dame verwachten!! Zo leuk, had echt gedacht al jongetjes te krijgen hihi
Maakt het weer net zo bijzonder en spannend en nieuw, heerlijk.
Ik vind het toch wel erg leuk een mini me.
Alleen de naam dat is echt een issue, aangezien wij Debbie, Declan en Dennis heten willen we ook deze keer iets wat begint met De..
Maar niks past bij ons of vinden we mooi. We doen echt ons best maar het is een ramp, dus mochten jullie inspiratie hebben. Heel internet hebben we al afgezocht en niks wijzer. Dus voor de gene met de gouden tip,please tell us haha.
We zijn ook begonnen aan de bovenverdieping, we knappen meteen alle kamer goed op. De baby kamer lkkr weer uitzoeken en inrichten en Declan zijn kamer op wat stoerder maken. We hadden zijn kamer heel rustig gehouden ivm impulsen en willen hem nu nog wat meer aankleden.
Druk druk want we willen ook de tuin helemaal omgooien zodat de paarden achteraan ipv vooraan komen te staan. We blijven lekker bezig!

En dan is er uiteraard onze lieve bijzondere Declan, wat is hij al groot en leert hij ontzettend veel bij! Hij is echt het grootste genot in ons leven. Ondanks dat je doodmoe bent rond zijn bedtijd is het het mooiste wat bestaat!
Hij is inmiddels al 9 maanden vandaag en heeft net zo'n temperament als mam en pap en is zo gevoelig. Echt een bijzonder karaktertje, heel lief en sociaal en dol op dieren onze
Zit rollen kruipen en staan doet hij gewoon even en wil nu zo graag lopen, de wereld ontdekken. En nu dat mooie weer erbij we genieten met volle teugen!
We zijn er wel gisteren achtergekomen dat hij niet mijn zijn voeten op het gras wil/durft!? Gaat echt zielig kijken en huilen, stiekem wel beetje grappig als hij zijn pruillipje trekt hihi maat dat gaan we dus ff oplossen de komende tijd.
Hij gaat echt als een trein Declan en we zijn ook echt super trots op hem!
Benieuwd wat jij van zijn zusje gaat vinden, kan niet wachte' tot augustus en we compleet zijn!

Heerlijk roze wolken blog is het geworden haha, kan ook niet anders als je om 7 uur buiten zit met een concert van vogels om je heen en je kopje koffie. Genieten deze dagen!

773 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Flizz13

    Demi / Desiree / Denise / Desi / Delara

  • MommytoDeclan.......

    Delara stond op de lijst maar hbb we inmiddels geschrapt, zo ook desi. Demi staat er wel op maar dan als Demi Lee

  • Si78

    Wauw, ik weet nog goed dat je bezig was om zwanger te worden van D en nu komt er alweer een kindje bij. Leuk een meisje! Geniet ze

  • MommytoDeclan.......

    Ja gek hé hoe dat kan gaan!

  • Its-me.3

    Wat gaat het snel en wat leuk; een meisje!

    Hmmm qua namen kom ik ook niet echt verder dan Demi, Dewi, Dani maar dan is t al Da...

  • MommytoDeclan.......

    Super snel! Hou op de naam is echt een ramp. Momenteel hang ik bij Demi Lee of Deslynn maar daar sta ik ook nog niet echt achter

  • Its-me.3

    Demi Lee vind ik leuk! Ook bij jullie eigen namen. Succes met uitzoeken. Het is idd moeilijk!

  • droomboom

    Genieten meid!

    Ik denk direct aan Dewi/Demi of Dilara. Misschien een optie?

    Maar je kan je profiel wel bijwerken van -weet ik niet- naar meisje!

  • Vuurvlieg

    Devina?

  • Vanderwoodsen

    Heerlijk aan het genieten dus :)

    Demi vind ik een leuke naam! Nog een fijne zwangerschap gewenst.

  • Beebji

    Deniz ( denies)

  • mamavanmijnlief

    Leuke blog!

    Ik kom qua namen niet verder dan Debora(h), Denise, Deleila (kun je op verschillende manieren spellen).

  • Lovelyness76

    Dilara Darcy Dacota D'Angelly Dewi Dalaila Deja Donna Day Dot Danee Divinity Deveny Dionne Domenica Doree Damaris Danai Dulce

    Onze zoon die in juli verwacht wordt gaat ook Declan heetten.Super naam!!

  • MommytoDeclan.......

    Ah wat leuk! Onze Declan is van 9 juli. Wanneer in juli ben jij uitgeteld?

  • Ik-ben-weer-anoniem

    Een heerlijke blog meid! Wat gaat de tijd toch snel. Fijn dat het zo goed gaat met de zwangerschap en ook met jullie vrolijke kleine ventje. Super! maar lekker verder genieten!💟💙

    Voor namen vind ik Dehlia er heel mooi bij. Andere suggesties: Dewi, Delailah

  • MommytoDeclan.......

    Gaat echt snel idd, tegenovergestelde van bij Declan haha. Dehlia had ik nog niet gehoord of gezien die komt op het optielijstje