Hoi mama's,,
Tja ik moet het toch van me afschrijven, na 4 maanden hebben wij eindelijk de uitslag gekregen van de doodsoorzaak van me onlangs overleden broertje.
Het had verkomen kunnen worden, als de vervangende huisarts in juni vorige jaar had ingegrepen, en een bloedafname had gedaan. Dan had hij hier nog steeds geweest..
Liefst wil ik haar laten voelen wat ik voel, maar bereik hier totaal niks mee..
Mijn broertje kwam bij haar nadat hij erge last had van druk gevoel op zijn borst, en uitstraling naar ze arm. Dokter zei het kan inspanning zijn, dus rust is het beste..
Als de arts een bloedtest had gedaan, of enkelt naar ze hart had geluisterd, hadden ze meteen kunnen weten dat me broertje een te hoge cholosterol had,, ja hij hielt van JUNKFOOD, maar zo jonge jongen hadden we kunnen waarschuwen op het eten van de MAC!! Jullie snappen denk wel dat ik geen voedsel meer neem van de mac, blijkt 1 van de slechtste keten te zijn, met eten dat het gewoon je dood kan betekenen als je niet oplet..
Uit de bio- optie is gekomen,
Mijn broertje had vetophoping rondom het hart en in een kamer, dit vet is opgebouwd vanuit fastfood eten, ( hij had gerust 4 menu's weg bij de mac). Ook wij waarschuwde hem wel dat tie wel moest minderen met de mac of wat dan ook.. Maar dat het zo erg kan worden wisten wij ook niet.
Nee hij had het niet dagelijks, maar als hij bij de mac at luste hij er pap van.. Nee voor mij hoef het allemaal niet de mac,, nooit echt een mac eter geweest, maar nu nee me kind krijgt niet zosnel mac..
Dus dames, controleer jullie zelf alsjeblieft bij de huisarts op je cholosterol, zelfs de mac kan je doodsoorzaak zijn..
reacties (0)