26 alweer :S En update Hamza Enes

Salaam Aleikum/Hoi Dames..

Afgelopen zaterdag was ik jarig. Ik ben alweer 26 geworden =(
Na je 20e gaat het opeens wel ERG snel!
We hebben een speelgroep voor kleintjes in de moskee en daar ga ik elk weekend naar toe. Het is echt geweldig!! Maar o zo vermoeiend!! Nou begrijp ik mijn moeder beter!
Kleintjes tussende 4 en de 6 die allemaal hun eigen wensen & EISEN hebben. Ze zijn heel lief, maar ik ben zo blij als ik de 2 en een halve uur weer voorbij ben. Echt waar.
Het werd me ook veel te zwaar. Daarom heb dus het afgelopen weekend afscheid genomen. Voorlopig blijf ik thuis. Misschien tegen de zomer weer, of na de zomervakantie pas.

Zaterdag had ik dus wat taartspulletjes gekocht. We vieren het niet, maar een beter smoes om een taart te maken kon ik niet verzinnen hahaha. Ik had er al een tijdje zin in, maar was gewoon veel te lui =)
Aangezien alle taarten die hier te koop zijn of gelatine bevat of alcohol, maak ik het altijd zelf.

Zie hier het resultaat. (Gevuld met kersen en ananas en de bovenkant weer versierd met druiven, kersen en ananas)


Ik had geen chocovlokken meer, dus heb maar gewone hagelslag gebruikt =P Hier kennen ze hagelslag overigens ook alleen als taartversiering en niet als broodbeleg =)

Mijn man was het natuurlijk zoals altijd weer vergeten. Hij herinnert het zich na 4 jaar nog steeds als 4 oktober. OF hij doet alsof hij het is vergeten hahaha Ik weet het niet =)
Ik vroeg hem ongeklopte slagroom te gaan kopen en toen kwam hij er opeens op. Beetje laat maar goed. Is hij nog kadootjes gaan uitzoeken. Ik stuurde hem een sms dat ik zin had in chocola, dus heeft hij dozen vol verschillende chocola gekocht (hij kon niks origineels verzinnen zegt hij)

Toen ik taart aan het maken was, belde mijn moeder. Die was het natuurlijk ook vergeten. Maar mijn neefjes (zoontjes van mijn zus) houden het heel precies bij en die hadden me moeder herinnerd dat ik jarig was. Ik heb de webcam aangezet. Ze hadden gewoon taart gehaald om het te "vieren" hahaha. Hoezo smoesje voor een taart =P

Als cadeau krijg ik van hun een autozitje voor Hamza Enes. Die wou ik graag zelf kopen, maar ze hadden besloten dat het iets functioneels moest zijn wat ze voor mij kochten. Ik ben er erg blij mee =D

In de avond hebben we samen met mijn man taart gegeten en heeft hij een filmpje gehuurd. Een tekenfilmpje eigenlijk. Tegen het einde ben ik gewoon in slaap gevallen hahahah.

Maar goed. Ik kom terug bij Hamza Enes.
Hij is zooooooooooooooo veranderd in ene! Het is nog steeds een vrolijk jongetje. Maar hij is zo ontzettend hangerig af en toe! Vooral als ik bij het aanrecht bezig ben. Dan gaat ie aan mijn rok trekken en wilt perse op mijn schoot. En als ik hem eenmaal op mijn schoot heb, is ie weer helemaal vrolijk en kijkt hij zijn ogen uit hahahaha Nieuwsgierigheid denk ik. Maar het is soms zoooo vermoeiend, vooral als ik aan het afwassen of aan het koken ben.
Ook is zijn hele eet en slaapritme verstoord. Hij drinkt dus nu nog maar 2 keer opvolgmelk en 2 keer gewone melk op een dag. Hij eet wel met ons mee. Ik kook dan zonder zout en kook dingen die hij dus wel gewoon kan opeten. Maar het gebeurt niet meer op een bepaalde tijdstip. Soms eet en drinkt hij de hele dag bijna niks. Het is een hele strijd als ik hem toch iets te eten of te drinken wil geven. Dwingen doe ik niet, aangezien hij daarna nog moeilijker eet.

Hij slaapt zo verstoord. 's Nachts slaapt hij wel in zijn eigen bedje, maar is om half 5 alweer wakker, soms half 6. Geef ik hem zijn fles en verschoon ik hem. Hij valt gelijk weer in slaap. MAAR hij wilt absoluut niet in zijn eigen bedje. Als hij bij ons blijft liggen, slaapt hij wel tot 9 uur door. Maar in als ik hem weer leg in zijn eigen bedje is hij om de 20 minuten wakker. En dat terwijl hij al maanden niet meer in onze bed heeft geslapen. Heeeeel af en toe sliep hij een uurtje ofzo. Maar nu wilt hij dus overdag alleen bij ons in bed slapen. Bijvoorbeeld nu dus. Ik leg hem in zijn bedje en hij wordt om de half uur wakker. Maar op het laatst heb ik hem in mijn eigen bed gelaten en nou slaapt ie al meer dan 2 uur bijna door.

Ik denk dat zijn hoektanden of misschien kiezen ofzo doorkomen. Hij heeft weer diarree en uitslag op zijn billetjes. Heb weer candio-hermal creme gekregen. Zijn uitslag geneest daarmee erg snel, maar moet hem echt vaak verschonen zodat het niet terug komt. En Hamza Enes verschonen is echt een hele opgave..

Voor de rest ben ik echt moe. Het gaat nu niet zo goed meer. Ik voel me nu helemaaaaaal niet meer fit. Ik ben erg snel moe en ben erg prikkelbaar. Wordt snel boos en raak ontzettend snel geirriteerd. Mijn handen en voeten zwellen nu steeds meer op. Ik zie nu ook sinds een paar dagen steeds sterretjes voor me ogen. Wat waarschijnlijk betekend dat mijn bloeddruk weer aan het feesten is. Vrijdag moet ik ff urine afgeven bij mijn gynaecoloog. Ze gaat kijken of er eiwitten te vinden zijn. Waarschijnlijk wel, maar ze gaat kijken hoe erg het is momenteel. Ik heb ook volgens het ziekenhuis tekort aan B12 vitaminen. Ik weet niet waar het goed voor is, maar kreeg er tabletten voor voorgeschreven. Die moet ik dus nu ook innemen.
Volgende week nog een keer een uitgebreide echoonderzoek in het ziekenhuis en daarna ben ik zo goed als klaar denk ik, hoop ik!
Nog maar 40 daagjes over na vandaag! Aangezien ik 10 november mag bevallen heb ik nog maar 35 dagen over!

De spanning slaat wel toe nu =) Ik ben erg benieuwd hoe hij eruit zal zien.

430 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Ayla.c

    Allereerst hartelijk gefeliciteerd met je veraardag! nou meid je bent nog hartstikke jong, een jonge mama met bijna twee kinderen! Hamza Enes wordt groter, hihi hij s gewoon aan het puberen, hier heb ik er ook éen ze wordt om de twee uur wakker en ze is al bijna 5 maanden! daar wordt je echt chagerijnig van. Je schiet al op[ met je zwangerschap. Nog fftjes en dan heb jje een tweede kanjer, wel vervelend van je kwaaltjes hoop dat hier bij blijft. liefs en kusjes.

  • as81

    Gefeliciteerd met je verjaardag!!!

    En owwwww wat herkenbaar, dat hangerige heeft Yasemin ook. Het begon ook rond de 8 á 9 maanden.
    En nu ze 14 maanden is, is het nog erger!
    Zoooo vermoeiend!!!
    Nu slaapt ze en ik hoop dat het nog even duurt. Even heerlijk rust voor mezelf.
    Ze hangt onwijs aan mij. En alleen aan mij, hoor. Aan papa niet!!!
    Tegen het einde van de avond ben ik kapot.

    Ik geef nog borstvoeding en Yasemin wordt s'nachts nog volop wakker. Vaak een beetje huilend en zeurend en dan wilt ze de borst. Ze slaapt bij ons in bed en draait HEEL VEEL! En alle kanten op.
    We hebben een nieuw bed van 180 breed gehaald, maar die is zelfs voor ons drieeen bijna te krap.

    Erg vermoeiend dus!!!
    Hopelijk hebben we snel meer rust.
    Ik slik nu Teunisbloemolie om minder geprikkeld en geirriteerd te zijn.
    Want ja, het breekt je gewoon op!!!!!
    En jij helemaal, nu je zwanger bent!

    liefs

  • Meslina

    We hebben niet echt koran lessen gegeven hoor =) Daar zijn ze echt te klein voor. Alleen een beetje kennismaking met het arabische alfabet. We doen meer aan gedragsregels en samenspelen.. =)

  • CiCiBeBe

    die taart ziet er echt lekkker uit johh!

  • CiCiBeBe

    ja he, het gaat echt super snel. Voordat je het weet is je leven al voorbij.. Daarom moet je genieten van iedere dag die Allah ons heeft gegefen en nuttige dingen doen. Ik vind het echt knap je dat je Koran les hebt gegeven in de moskee en dat je het zo lang hebt volgehouden. Ik gaf ook Koran les in de moskee voor Nederlandse moslima's maar ben gelijk gestopt toen ik hoorde dat ik zwanger was haha ben daarna ook nooit meer lessen gaan geven..echt jammer mjah :)
    en gefeliciteerd meid,,ik hoop dat je zo lang en gelukkig mogelijk zal leven met je gezin :)))

  • sareverda

    Zo ik word al moe met een kind en dan ben jij er ook nog zwange rbovenop. Masallah. Nog gefeliciteerd met je verjaardag de taart ziet er lekker uit. Nou wat je zegt vandaag wilde ik Sare Verda verschonen op mijn bed omdat haar aankleedkussen vol was met de schone was die ik nog meost opbergen. Echt het heeft misschien een kwartier geduurd voordat ik haar verschoond had en achteraf bleek zelfs dat ik haar broekje andersom aan had getrokken. Echt je moet echt rustiger aandoen want voor je het weet beland je in bed. Echt spannend joh je gaat bijna bevallen. Ik heb wel het idee dat deze zwangerschap minder erg is als die van Hamza Enes is het niet, of heb ik het mis. Nou ik wens je in ieder geval heel veel geduld toe. XX

  • Yasemin!

    Hoi, Gefeliciteerd met je verjaardag en je taart ziet er heerlijk uit !x

  • -DuCe-

    Twintiger valt nog wel mee W8 Tot bij 30 & Zie Dan Maar eens Dagen Flitsen Door
    Gefeliciteerd !!
    Je taart ziet er heerlijk uit !
    Hier ook Miray Wilt 100% continu aandacht eetlust verminderd enz...
    &
    wou zeg nog een maandje zou ik zeggen
    Geniet nog even ervan xx

  • anouk

    Gefeliciteerd met je verjaardag, als ik het had geweten had ik ook taart gehaald om je verjaardag te vieren :-) Hier ook eentje die alleen maar bij mij in de buurt wilt zijn. He meid ik hoop niet dat ze wat in je urine vinden. sterkte en hopelijk heb je hem binnenkort in je armen.

  • eleysa

    geniet nog maar effetjes van je zwangerschap meid,de tijd vliegt tog! enn over hamza enes is normaal denk ik,want de mijne slaapt niet in zn eigen bed,snacht en ook overdags slaapt hij in ons bed,ik stop hem wel in zn eigen bed maar net al hamza enes slaapt hij heel kort en word vaak wakker,helaas:( weet niet hoe ik dat moet afleren,schatik maak ook altijd zelf taart ,klopt in alle taarten zit jelatine, ben aan t dieeten en heb nu erg zin in de taart die je hebt gemaakt ziet er lekker uit!!