Ik lig al 6 dagen plat op mijn rug omdat ik een beknelde zenuw in mijn rug heb. Ik heb vaker last van rugpijn maar nog nooit zo'n rare rugpijn gehad als nu. Het begin afgelopen dinsdagavond met een ontzettende pijn in mijn linkerbil, strekte zich uit naar mijn hamstrings, kuit, enkel en linkervoet.
Jeetje wat deed dit pijn. Ben om 18:00 uur naar bed gegaan, de volgende ochtend nog steeds veel pijn en mijn schoonmoeder gebeld met de vraag of ze Ivy naar de PSZ kon brengen en of ze de hele dag wilde oppassen. Ik verrekte van de pijn in mijn onderrug, been, enkel, kuit en voet. Huisarts gebeld maar hij wilde niet op huisbezoek komen, hoe kon ik in godsnaam zo in de auto stappen??? Ik kreeg wel pijnstillers. Nu heb ik woensdag en donderdag in bed gelegen. Ivy was inmiddels bij de andere opa en oma. Ben ik vrijdag toch maar naar de huisarts geweest, man heeft me gebracht. En deze concludeerde een zenuwbeknelling in mijn rug, aha vandaar dat ik geen gevoel meer in mijn linkerbeen en linkervoet meer had. Lijkt wel of mijn lnkerbeen voortdurend slaapt. Ik kreeg weer zware pijnstilling mee. Ik mag dan deze maand ook absoluut niet zwanger raken want is niet goed voor de ongeboren vrucht maar mijn hoofd staat toch niet naar seks !
Afgelopen zaterdag weer heel veel pijn gehad. Vandaag viel de pijn mee. Maar ik ga morgen toch de huisarts vragen om een verwijskaart naar de Neuroloog want er zit iets niet goed in mijn rug. Ik hoop niet dat ik een hernia heb.
Nou wordt vervolgd......
reacties (0)