Mijn vlindertjes Danischa* en Riley*

Ik had vorig jaar 19 september een zwangerschaptest gedaan en jaa hoor ZWANGER!!! 
Helemaal blij natuurlijk...gelijk de verloskundige gebeld om een afspraak te maken kon eigenlijk pas bij de 8 weken maar ik wou graag eerder haha dus ik kreeg mijn eerste echo toen ik 6 weken en 4 dagen zwanger was, 
En toen hoorden we dat er 2 hartjes klopten even een schrik maar ook helemaal in de wolken.

1 Januari zijn we naar mijn schoonouders gegaan en ik voelde me erg goed tot 5 januari ik ging even plassen maar ik bleef maar lekken:S:S 
Dus snel naar huis gegaan en gelijk het ziekenhuis gebeld en jaa hoor 1 van mijn kindjes zat zonder vruchtwater ik wist natuurlijk al genoeg dat zit niet goed.!
5 januari in het ziekenhuis geslapen maar de volgende dag wou ik toch weer naar huis toe mijn eigen plekje totdat ik 8 januari buikpijn kreeg toen weer naar het ziekenhuis gegaan en ze wisten niet of het weeen waren later bleek het toch wel zo te zijn.
Sávonds moest ik plassen en ik zag al wat bloed nou ik ging door de grond!! de volgende ochtend was ik bevallen van onze mooie baby's Danischa en Riley!
Helaas afscheid van ze moeten nemen.

508 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Linibr

    Zo wat heftig zeg. Had net je andere blok gelezen en ik hoop voor je dat het lukt en dat alles goed gaat. Sterkte.

  • Vika

    oei sorry het moest kuffel voorstelen

  • Vika

    Sterkte meid