Stress

Ik baal zo ontzettend! ik kreeg vannacht buikpijn, nou dat hoort er wel vaker bij dus min of meer niks vermoedend ga ik naar de wc. Zie ik dat mijn afscheiding verkleurd is. Het was in ieder geval niet meer wit, maar meer beige als ik een kleuren waaier erbij zou pakken. Vorige keer ging ik naar de wc en zag ik dat mijn afscheiding een beetje rozig was. En toen werd het bruin en al vrij snel helder rood.

Nu zit ik in de stress, nog een uurtje en dan moet ik aan het werk. Ik hoop dat de verkleuring slechts verkleuring is en geen voorbode.

Ik had er zo'n goed gevoel over deze keer, maar nu weet ik het allemaal nog net zo niet. Het is alsof ik weer in duizend stukjes word verscheurd door onzekerheid.

372 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Crislou

    Succes ermee, zou je vk bellen.

  • kaatje1984

    Jeetje, ik kan me voorstellen dat je hierdoor in de stress schiet.... Hopelijk gaat alles nog steeds goed met je en was het inderdaad maar een verandering van je afscheiding. Ik herken dit ook wel hoor, het verschilt bij mij per dag nog wel eens hoe het kleurt en hoe het uitziet... Heel veel sterkte in ieder geval en hopelijk horen we gauw weer positief nieuws van je.

    Liefs, Kaatje

  • noorderlicht

    Oh nee, natuurlijk raak je dan in de stress! Hoe gaat het inmiddels, en heb je je vk nog gebeld? Sterkte!

  • wenne

    Oh meissie toch, hoe is t nu met je? Sterkte met je onzekerheid, maar idd alles is meer doorbloed, dus het kan gemakkelijk daar door komen. Kijk het nog ff aan en als je het niet vertrouwd, gewoon de vk bellen! Zij kan er meer van zeggen dat wij allemaal bij elkaar.