20 weken echo

Vandaag ben ik dan precies 20 weken zwanger, dat betekend dat we op de helft zitten!... Vanmiddag om half 4 had ik de 20 weken echo. Vriendlief had eerder vrij genomen zodat hij ook mee kon genieten..

Toen we in ziekenhuis aankwamen, was ik vrijwel meteen aan de beurt.We zagen meteen een hartje kloppen! En wat was ze bewegelijk! We wisten al dat het een meisje is, door een vorige echo.En dat werd nu nog eens bevestigd! Verder waren er geen afwijkingen te zien op de echo, en alles zag er keurig uit. Ons kleine meissie ligt paar dagen voor op schema, en is nu 24 cm en 359 gram!

1 November hebben we de pretecho bij Baby in Beeld in Coevorden, en dit weer tegelijk met mijn dinnetje Melissa! Zij heeft trouwens morgen de 20 weken echo.. ben benieuwd!

410 x gelezen, 0

reacties (0)