2769 x gelezen, 0
Ja, we zijn er al uit! Haha we zijn er al helemaal aan gewend, maar houden het nog eventjes geheim. En heb jij al een naam?
Hoi, Ben je er al uit? Weet je welke naam je graag wilt voor je zoontje?
safouane zinedine saiffedine amin adam
1 van mijn zoon z´n namen is Emir en hij is zeker mijn prins
Dankjewel !!
Dag dame,Dit zn de namen die ik in mijn lijstje heb.SaeffedinneAzzedinneSalimLoayLaminHunainSafwanNouafelZaidFahimDaoudWaelGroetjes
Onze zoon heet Damin(betekent liefde). Zijn vader is Marokkaans en wij kwamen Damin tegen op een namenlijst. Hij wordt alleen niet geaccepteerd door het consulaat. Succes!
soufian nabil bachir....
Ismail, Abdullah, Junayd, Noeh, 'Isa, Dawoed, Saalim, Nasim, Aadam, Yousri, dit is wat ik nu even kon bedenken Xx
Zitten wel hele leuke bij!! Dankje
de namen van mijn zoontjes zijn Mohamed AmineMohamed = geprezen geloofd , Amine = eerlijk betrouwbaaren mn andere zoontje heet Noureddine = licht van het geloof
ik oookkkk :(manlief ömer (omar), maar eigenlijk wil ik een aparte naam dan anderen hebben, kort maar mooi.....wat moeilijk die jongens namen!!!
yousef mohamed elias
Cihan (betekend universum)
20 weken echo buikje te klein
reacties (0)