En toen werd ik wakker xD

Ik kreeg een echo te zien van mn man! Hij was zwanger!! Van een drieling!! xD

Wat een gelukzalige droom..

Onze kindjes kwamen erin voor en ons derde wensje werd dit keer door manlief gedragen xD alleen wens 3 waren er daadwerkelijk 3! Ik was zeeeer happy haha..

Toen gingen onze wekkers en waren we nog gewoon met ons 4tjes.. :p we hebben afgelopen tijd veel gepraat over wens 3 en deze gaat bij beide personen niet weg.. Ik heb wel een nieuwe baan (kleuterjuf en nu weer een eigen klasje!) en ik wilde dit jaar graag goed opstarten en een goed jaar met de kindjes draaien.. We hebben gezegd, we zien met oud en nieuw hoe het dan voelt.. Dan zal een eventuele bevalling over de zomervakantie heen gaan.. Maar wie weet wachten we ook nog een heel jaar.. Maar dat je komt (of jullie 3 hahahaha) is zeker!!!

1257 x gelezen, 0

reacties (0)


  • 4mommy

    Hahahaha wat een geweldige droom. Zou wat wezen als een man zwanger kon raken 🤣🤣🤣🤣

    Ik zou zeggen geniet er maar vast van nu

  • Marj0lein

    Haha ja bizar xD

    Dank je! Alleen de gedachten zijn al leuk😄 Vind het alleen zo spannend om te zeggen 'ok nu..' Vind mezelf nog jong! Dus kan nog wel even wachten en genieten van alleen de gedachte 😋

  • 4mommy

    Hahaha groot gelijk heb je. Alle tijd...😊