JAAAAAAAAAA .. Het zit allemaal goed .. ik ben zo gelukkig.
De afspraak bij de gyn liep 3 kwartier uit. Vandaag hadden we een andere gyn die we nog niet gezien hadden. Hij nam uitgebreid de tijd en vertelde heel veel. Stelde ons erg op ons gemak. Iemand die duidelijk al lang in het vak zit met passie voor zijn werk.
Ik dacht n.a.v. de vorige echo's tegen of op 6w te zitten max. Dus ik mocht bij de 'rolls royce' onder de echoapparaten. Wat kon je al veel zien!!
Ik zag gelijk een vruchtje zitten, dus was gelijk gerust gesteld.
Vruchtzak ong 1,86cm. Ons kleintje was ong 0,75cm en ringetje was ook nog steeds duidelijk zichtbaar.
En zelfs bleek al een (beginnend) kloppend hartje zichtbaar (116 slagen per minuut en klonk vooralsnog goed) en hij heeft het laten horen. Tranen in mijn ogen natuurlijk. Ik had mijzelf 1% kans gegeven op een kloppend hartje van tevoren en was vooral weer bang te horen te krijgen dat het niet goed gegroeid was, dus deze afspraak heeft al onze verwachtingen overtroffen.
Mijn man heeft het mogen filmen. Dus als ik onzeker word kan ik daar nog even naar kijken.
Opmeten gaf steeds 6w4d wat alweer meer klopt met mijn cyclus.
Mijn cyclus was veelal 30dagen, dus de gyn zegt dat ik ook op 7 weken kan zitten. Ik hou het voorlopig op 6w4d.
Ik kreeg een hele rits met echo foto's mee welke ik binnenkort zal proberen te plaatsen hier.
Het kan altijd fout gaan, maar dit geeft hele goede hoop en we gaan er nu toch echt voorzichtig van genieten. Ik mag wekelijks even langskomen op afspraak voor een echo.
Nog even de hartslag op laten meten, was ook keurig. Verder werd er gevraagd of wij folders wilden ontvangen over nekplooimetingen, combinatieonderzoeken e.d. Ik laat het maar toesturen. Geloof niet dat ik dit wil, maar kan geen kwaad om goed te weten hoe of wat. Dan weten we tenminste waarom we níet voor iets kiezen. Ik vraag me af of veel mensen kiezen voor die onderzoeken.
Morgenochtend opnieuw bloedprikken. Hcg is niet meer nodig, want ik ben duidelijk zwanger zoals de gyn zei, maar ze prikken: kreatinine, urinezuur, ALAT, glucose, Hb, trombocyten, rhesus factoren volgens mijn formuliertje. En er wordt ook getest op: HIV, HbsAg, TPPA en rub (rode hond) Maar even zorgen dat ik goed ontbijt van tevoren ;)
Gister gebeld met Moeders voor Moeders om mij op te geven en zij komt vanavond langs. Als die test niet positief uitslaat dat weet ik het ook niet meer ;)
reacties (0)