Uitslag van de bloedtest


Ik ben zo opgelucht n.a.v. de uitslag vanmorgen..

Internet afgestruind gisteravond met mijn man om te bekijken wat we konden vinden over BBZ en evt. eileiderbesparende operatie indien dit nodig zou zijn.

Gister geen pijnstillers hoeven gebruiken. Anderzijds kon ik ook niet slapen van het gevoel in mijn buik. Rond 0.30 uur kreeg ik steken rechts tegen mijn schaambeen. Ik ging uit bed en kreeg aandrang, wat echt voelde als een persdrang (gisteravond veel last van windjes) Bleek ook naar de wc te moeten. Daarna ging het beter. Lekker in bad gegaan en 2.00 uur kon ik meer ontspannen in slaap vallen.

Vanmorgen weer geweest om bloed te prikken rond 8.30 uur.
Daarna naar mijn ouders gaan ter afleiding. Ik zou voor 10 uur gebeld worden over de uitslag.
9.52 ging de telefoon. Ik was op van de zenuwen. Als ik naar mijn lichaam luisterde voelde het alsof ik op de goede weg was, maar toch is het spannend .. wat als de HcG waarde toch verhoogd was!? ..

Dit bleek gelukkig niet het geval. Het was zelfs gehalveerd 1903 gister naar 957 vandaag. Halvering vindt normaal gesproken plaats in 2 dagen en bij mij was dit in 22 uur! Heel goed teken, dat mijn lichaam hier zelf zorg voor draagt.
Laat wel zien dat mijn waardes waarschijnlijk flink hoger geweest zijn, dus ik schat in rond de 9 weken zwangerschap!
A.s. vrijdag moet ik opnieuw naar het ziekenhuis voor bloedprikken en dit blijft zich herhalen totdat de HcG waarde weer op 0 is.
Dat het vloeien nog niet doorgezet heeft kan kloppen, omdat dit vaak pas op gang komt als de warde < 0 is (dan ziet het lichaam dat er geen sprake is van zwangerschap en wordt het baarmoederslijmvlies afgestoten.

Prettig idee is dat ik over een aantal weken als alles goed gaat opnieuw voor een inwendige echo mag komen en dat er controle blijft. Bij plotselinge pijn moet ik aan de bel trekken. Dit blijft belangrijk ..


Ik loop een beetje als een oude vrouw en ben sneller moe merk ik. Ik pak mijn rust. Op advies deze week niet werken en vrijdag bekijken we het opnieuw.

Zo lief hoe jullie allemaal meeleven. Het duimen lijkt te hebben geholpen :)
Toch zal ik gerustgesteld zijn als ik de volgende keer mijn eisprong aan de linkerkant voel. Je weet maar nooit wat er rchts aan de hand is. Verklevingen van de miskraam, of toch van endometriose, waardoor de BBZ mogelijk het gevolg is?

Dank jullie wel! xx

821 x gelezen, 0

reacties (0)


  • An81

    Jeetje, wat heftig! Fijn dat het hcg daalt, en je lichaam het zelf probeert op te lossen. Heel veel sterkte deze komende spannende dagen!

  • samh82

    gelukkig meid dat jouw lichaam de zorg van zich op neemt!
    Sterkte met verwerken..

  • MamaLinda-79

    Sterkte meid! Fijn dat je lichaam het hCG aan het afbouwen is! XX

  • ysje

    Nog steeds een vervelende situatie maar blij te horen dat het wat beter lijkt te gaan. Wat het vloeien betreft, dat hoeft niet te duren tot de HCG 0 is....... mijn miskraam is toen ook doorgezet terwijl ik nog positief was, zelfs een week later had ik nog (licht' positieve testen). Maar laten we hopen dat alles snel weer normaal is. Sterkte!!! Liefs, Yvette

  • floor31

    Goed nieuws! Fijn dat je lichaam goed aan de slag is gegaan. Sterkte nog voor de komende tijd!

  • totti

    Pffff, das tenminste een beetje goed nieuws, voor zover je daarvan kunt spreken in zo'n geval. Maar het is fijn dat je lichaam het zelf opknapt. Hoe minder operaties nodig zijn, hoe beter.
    Meid, sterkte de komende dagen!
    liefs totti

  • tisda

    Ah, da's dan weer even een opsteker! Vrijdag weer verder zien en tot die tijd lekker rusten! x

  • evy1985

    Wat goed dat je Hcg waarde aan het dalen is!
    Nu hopen dat alles snel voorbij is.

    sterkte!

    X Evy