Sorry


Sorry meiden, ik heb nu zo weinig tijd. Ik kan gewoon bijna nergens op reageren. ?Het is echt onwijs druk met 3 kleine kids haha!Hoop dat jullie er een beetje begrip voor hebben (maar dat zal vast wel)

Hier gaat het zn gangetje. Vayenne krijgt overdag om de 2 uur borstvoeding en 's nachts om de 3 uur. Ze zit nu nog op 10 voedingen per dag. Erg vermoeiend maar alles voor m'n kleine humpty!

Bas is onwijs druk, wil echt alle aandacht hebben. Hij maakt wel veel tijd vrij om z'n zusje een kusje te geven!

Jayden begint maandag met school. Mama vind het alleen spannender dan hij elf haha! En hij is zo trots op z'n zusje. Hij zegt tegen alle visite dat ze Vayenne niet mee mogen nemen want het is ZIJN zusje haha.

xxx

442 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Meltjuh1991

    het geeft niet geniet er maar lekker van!!

  • maan sterre prins.

    Je moet je daar voor heus niet te veronschuldigen meid.
    We wetten best dat je het drukjes hebt met drie kindjes

    super om te lezen dat ze het super goed doet en dat je een kindje al naar school gaat maandag.
    Ben eens benieuwd hoe hij het gesteld heeft met zijn eerste schooldagje.
    Zo fijn dat je eene zoontje tijd maakt om zijn zusje kusjes te geven, zo lief.

  • monny

    hee meid,

    geen probleem joh dat je er niet zoveel bent. Ik zelf ook niet, en dit is pas onze eerste!! hihi
    wat gijn dat het zo goed gaat met je kleine meisje!!
    fijn dat de voedingen goed gaan en wat spannend je kleine man naar school! ik denk dat ik het ook erg spannend zal vinden!

    Liefs!!

  • Baby-JW

    Lekker genieten ...Hoef je geen sorry voor te zeggen!

  • nina44

    Wat onwijs lief van Jayden,haha niet mogen meenemen. Giga druk klink je! heerlijk genieten meis!

  • lolitaj

    Helemaal begrijpelijk!

  • Roos86

    excuus aanvaard hoor haha, een pasgeboren babietje slokt al je tijd op, laat staan als je er nog twee hebt...lekker over je heen laten komen en zoveel mogelijk van genieten! :) De rest komt later :) xx

  • BlondieP

  • linda11

    ik begrijp je volkomen drie kids is druk en 10 voedingen whoo ik vind 7 hier al veel hahaha maar alles voo4 je kleine meid he! geniet ervan!

  • A-little-wish

    Lekker genieten meis ! Iedereen zal dat toch wel snappen

  • nijlpaard23

    Natuurlijk is er begrip, je hebt het nogal druk nu, geniet ervan meid