Hier ook.... ik heb gebeld vorige week. Gelijk check blaasontsteking, gelukkig was dat het niet. Waarschijnlijk oefenweeen of baby is aan het draaien op een vervelende plek.....maar bij een volgende keer moest ik gelijk weer bellen maar ben wel iets gerust gesteld.
Awwhh ja kan me voorstellen dat je gerust gesteld bent
Want is het 1x op de dag dat je buikpijn krijgt of meerdere keren ? En hoelang duurt het voor het weg trekt ?
Het is vaker op een dag, maar vorige week hield het aan. Net menstruatiepijn...... maar dan heftiger. Ik neem geen pijnmedicatie omdat ik al veel medicijnen gebruik. Dus probeer het weg te wrijven, liggen, lopen etc. Het ging toen niet weg. Maar bij twijfel bellen..... geen risico nemen, ik denk maar zo je belt niet voor jezelf maar voor de baby!
Oh wauw !!! Het is gisteren in de nacht tot 4 uur door gegaan. Ik twijfel want ik heb maandag ziekenhuis check of zal gewoon tussendoor even bellen voor de zekerheid ?
Ik zou bellen. Niet zo het weekend nog doorgaan. Je wordt zelf er alleen onzekerder door en ze hebben het zo gechecked. Deze stress is ook niet goed voor de baby.
Oh wauw !!! Het is gisteren in de nacht tot 4 uur door gegaan. Ik twijfel want ik heb maandag ziekenhuis check of zal gewoon tussendoor even bellen voor de zekerheid ?
Hey meis..
Hier hetzelfde... In principe hele zwangerschap geen buikpijn gehad en gister de baby super druk echt de hele dag door ik zei het lijkt wel of hij eruit wilt...
Daaropvolgend om half 11 savobds super steken gehad en menstruatie krampen... Om half 2 uiteindelijk zkh gebeld ivm de gehele zwangerschap etc maar bleek niks te zijn..
Paracetamol gepakt en gaan slapen.
Vandaag weer voor de verandering super actief kind hahaha.
Gewoon bellen als je je zorgen maakt!
Liefs
Wauw precies zelfde als bij mij. Vandaag was ze heel druk aan bewegen en plotseling kreeg ik mega buikpijn ( erger dan de andere dagen)
Ik ging gelijk Google en daar vond ik al snel dat deze tijd kan komen.
maar je schrik je rot als je hele zwangerschap niks heb gehad.
Ja ik zat twijfelen over het bellen dacht zet eerst hier een bericht daarna bellen.
Maar het is nu weer gezakt.
Lol we hebben gewoon gekke buik 
Gaat het voor de rest goed bij jou ?
Ja precies je doet er soms niks aan he.
Maar doordat ik met 24wkn met bloedverlies in t zkh kwam en ze bang waren op een vroeggeboorte moet ik meteen bellen voor t geval het toch x door gaat zetten.
Hoe gaat het bij jou? Jij krijgt een meisje 😍 wij een jongen... Mijn vriend heeft al 2 meiden dus vind dit extra leuk.
Liefs
Hey meis..
Hoe is het nu met je? Is t afgenomen of heb je ondertussen gebeld?
AH ook super leuk een grote zus! Die krijgen het zo goed mee dan he.
Ben heel benieuwd bij jullie.
Liefs
Heey lieverd
Ja ik heb toch gebeld voor alle zekerheid.
Het was dat de baby met haar hoofdje naar benden lag maar veel bewoog op mijn banden dat gaf de buikpijn omdat de banden veel te verdragen had.
Ik moet wel vanaf nu tellen de buikpijn aanvallen vanwege vroege geboorte. Maar tot nu toe was het niet zorg wekkend en moet proberen kruik op me buik leggen of rug. Ze slaapt sinds gisteren dus heb geen pijn nu ze is moe van zich zelf hahahaha dat doet ze elke keer.
Hahaha ja klopt ze is helemaal door dolle heen heb shirtje gekocht met : grote zus 2018 echt schattig staat het haar. Ik en me man hebben ook een kindje uit Marokko meisje van 9 jaar die wij helpen en de man die altijd haar kleren en speelgoed en eten brengt die heeft haar verteld dat ik dochter krijg ze is helemaal uit haar dak gegaan.
dus echt hele leuk reactie.
Hoe gaat het bij jou ? En hoe gaat warme weer met zwangere buik ?
Liefs
reacties (0)