Hoe sliepen jullie tijdens de zwangerschap ? En hoe zit dat ik val in slaap op links maar Als nog word ik wakker op me rug is dat oké of mag dat niet tijdens de zwangerschap ? Mijn slapen ging redelijk goed tot paar dagen geleden ik slaap slecht en me benen doen weer zeer :( ben moe en ik wil lekker slapen.
8 maart was ik jarig en ik had een hartje luisteren gepland mooiste verjaardag kado. Ze was erg bewegelijk en verloskundige zei al het is super gezond kindje door dat ze zo erg bewegelijk is. Ik ben samen met mijn naar huis gegaan en heerlijk genoten van ons nieuws
Tegenwoordig sinds paar weken schop ze hard in me buik en je ziet duidelijk mijn buik op en neer gaan. Ik geniet ervan echt waar
Ik sliep met een hoop kussens om mij heen, maar op de één of andere manier kwam ik vaak toch op mijn rug terecht. Mijn verloskundige zei dat dat niet zo erg was met die goede matrassen tegenwoordig. Ik heb wel geprobeerd zo veel mogelijk op m'n zij te liggen.
Ik gebruik al een aantal weken vloeibare magnesium.. spuit het op de flanken en vooral tegen zere kuiten want met of zonder voedingskussen ligt het gewoon bagger met die kuiten. Blijkbaar had ik ook een tekort, Want het brand zo verschrikkelijk😂 even.. kwartiertje doorbijten en daarna is het wel een stuk beter gelukkig!! Life instituut magnesium spray is het. Ze kan je ook goed adviseren,mocht je dat nodig zijn!
Ja ook, maar in de flanken wordt het snelst opgenomen.. dus vandaar. Vriendlief val ik vaak lastig hier voor omdat het draaien niet zo geweldig meer lukt
Heb alle drie m’n zwangerschappen (met opgetrokken knie uiteindelijk) tot de laatste dag op m’n buik geslapen. Als het niet lekker voelt voor je baby protesteren ze echt wel en draai je vanzelf om.
reacties (0)