Sinds vanavond loopt mijn kleine meid helemaal los!!!!
Ze kon al kleine stapjes zetten, maar durfde nooit zo goed. Maar vanavond begon ze ineens verder dan die paar stapjes te lopen, en ze ging ineens helemaal los!
Mijn man heeft het meteen gefilmd. Ze ging maar door en door :-) Super trots ben ik :-) Zie hier het filmpje.
En nog een fotootje... deze is gisteren genomen, toen was ze precies 500 dagen oud :-D
Jeetje en wat staat ze al stevig! Ze staat heel goed op. Iris nu 25 maanden staat nog steeds met haar handen op. Eerst doet ze haar handen op de grond. Daarna gaan de billen de lucht in en dan laat ze haar handen los en gaat ze staan. Jouw meisje doet het prima! Je moet niet eens bang zijn dat ze zich pijn doet. Ze valt ook heel goed! Leuk leuk leuk!
Goed zeg!!!! Wat eeen skatie! Vooral iets in de hand hebben biedt steun, mijn zoontje liep eerst alleen met 2 ballen in z'n hand... Dat meisje van mij danst, springt en rent gewoon al! Liefs, Anna
reacties (0)