Goedenavond even een vraag , misschien herkent iemand het een beetje.
Ik heb al 3 jaar heel erg weinig slaap door mijn dochtertje , slaap 2 a 3 per nacht .
Vorige maand met ambulance na spoed gebracht ivm veel pijn op borst en linkerarm , krijg thuis spray onder me tong en pilletjes , wat goed hielpt want het zakte af.
In het ziekehuis aan de monitor gezeten daar was niet veel op te zien, bloed was ook goed , dus kon derna na huis.
2 weken geen last gehad , 2 weken geleden begon de druk weer en pijn in me linkerarm , ben na de huisarts gegaan , en daar weer spray onder me tong gekregen en een pil, toen zakte het weer af.
Voor rest heeft ze aleen geluisterd en paar testjes gedaan, had een vervangde huisarts, die zei je ben pas 37 dus te jong om wat aan je hart te hebben , en daarmee was de kous mee klaar.
Dezelfde avond spoed gebeld want ging niet goed , kreeg moeilijk adem weer pijn op borst en me arm en heel veel zweten , met moeite een afspraak gekregen want was die dag al bij huisarts geweest zeiden ze.
In ziekehuis aangekomen eerst half uur moeten wachten , gaf toen aan heb nog steeds pijn , uiteindelijk komt de arts een chagerijnive man met weinig sympathie
Weer met je ben pas 37 dit dat hij heb bloeddruk gemeten was wel asn hoge kant maar niet erg , hij heb wat gevoeld tussen me borsten omdat ik daar op dat moment heel veel pijn en druk had erop , nog steeds pijn in linkerarm.
Toen kwam de conclusie je heb een ontsteking in een spier van je borstkas.
Ik gaf weer aan me linkerarm doe nog steeds pijn , en snachts is het niet te houden met de pijn tussen me borsten ik kan niet langer dan 5 min ligge want dan voelt het alsof me hart elke moment kan stoppen .
Ik ben normaal geen aansteller en ga nooit langs huisarts of wat dan ook.
Maar nu voel ik me echt in de steek gelaten, de druk blijft constant en de pijn in me arm ook , met veel inspanning krijg ik hele zware druk tussen me borsten waardoor ik lastig krijg met ademen.
Geen redenen tot zorg zei het ziekehuis want er staan inmiddels in juni afspraken gepland bij cardioloog etc.
Met alleeen gevoeld te hebben en bloeddruk gemeten te hebben , wat dat zijn conclusie.
Maar nu al heel de dag weer pijnlijke druk op me borst en pijn in me linkerarm en met hooguit 50 Meter lopen hele pijnlijke en drukkende gevoel tussen me borsten met lastig ademhalen en zweten.
Ik weet dat artsen gespecialiseerd zijn , mijn man zeg al heel de dag bel de spoed of ambulance , maar ben gewoon bang dat ik weer word afgescheept en als een zeikerd neergezet word , omdat vorige keer ook te horen kreeg je ben al bij een ziekehuis en huisarts geweest.
Wat zouden julie doen ?
Ben bang als ik weer huisartsenpost belt dat ze me weer niet serieus nemen en als een lastpost word gezien
reacties (32)