Lang geleden... up date 34 wkn

Hoi Meiden,



Het is een tijd geleden dat ik iets van me heb laten horen. Maar we zijn ook ontzettend druk geweest met de voorbereidingen treffen voor de komst van de kleine :) pffff wat moet je een hoop regelen kopen en in orde maken. We genieten er ontzettend van.


Inmiddels ben ik 34 wkn zwanger en is het aftellen begonnen :)


Ik ben 4 augustus uitgerekend.


Ik vind het zwanger zijn echt geweldig en geniet er elke dag van. Ik merk wel dat het zwaarder begint te worden maar dat is ook weer fantatisch hoe het in de natuur is geregeld.


Ik heb weer wat foto's van m'n buik en natuurlijk van de kleine op babybytes gezet.


Nou het was kort maar de kraamverzorgster staat zo voor de deur. We hebben namelijk een intake gesprek... ben benieuwd.



Binnenkort ontmoeten we na 5 jaar eindelijk onze kleine man <3 ... ja de bevalling... dat vinden we wel erg spannend. Hoe zal dat verlopen???



Groetjes meiden tot gauw. Ik laat het jullie weten.

651 x gelezen, 0

reacties (0)


  • MamaLinda-79

    Leuk, leuk leuk! Succes met de laatste loodjes.

    XX Linda

  • Umm-Jamila

    Maa shaa - a Allaah! Ik ben echt blij voor jou. Ik wens je een gemakkelijke en fijne bevalling

  • ~lovemykids~

    Wat gaat de tijd toch snel weet nog dat je zei dat je zwanger was en nu alweer 34 weken.Geniet van je laatste weekjes!!!

  • zonnestraaltje5

    spannend he.. genieten meid

  • blenntmama

    Spannend he!!! Fijn dat goed gaat en jullie heerlijk genieten op een blauwe wolk.

  • 5kiddies

    fijn dat alles goed gaat met jullie!!
    spannend!!!

  • al1979

    he Joyce, wat fijn dat het goed gaat meid. Ik ben inmiddels ook zwanger laat het allemaal maar gewoon op je af komen. geef je angstgevoel aan bij de gyn en zij helpen je er echt wel door. Denk anders ook alvast van tevoren na over eventuele pijnbestrijding. Dit hoeft niet direct een ruggenprik te zijn. Dikke knuffel

  • ciaz

    Aftellen & spannend idd!

  • cbertens

    Spannend, je bent er bijna. Succes straks en geniet van de laatste weekjes zwanger zijn.

  • nikki76

    Ik ben blij voor jullie dat alles zo goed gaat en dat jullie inderdaad binnenkort jullie kleine man vasthouden!
    Heel veel succes met de bevalling!