Ken je dat mensen die alles beter weten

Wie kent da mensen die alles beter weten en altijd maar gelijk willen halen. My god zenuwen krijg ik van da soort mensen met hun groot bakkes. Da ze zwijgen over iets wat ze niet weten.

471 x gelezen, 0

reacties (0)


  • brabbelbaby

    Trek het je niet aan meis, die mensen zul je altijd in je leven weer tegenkomen. Betweters! Leer het je ene oor in te laten gaan en je andere oor uit. Deze mensen zijn het echt niet waard om je er druk over te maken of er energie in te steken. Die kun je nu wel beter gebruiken in deze pikzwarte en verdrietige tijd.
    Heel veel sterkte

  • moederliefde

    lekker laten gaan!

  • mamavaniris

    ja die ken ik ook helaas

  • brabbeltje

    Jaa die ken ik ook, sommigen.. heel vervelend kan dat zijn soms!!!

  • zeester**

    Bah! Lekker laten kletsen meis. Er zijn altijd mensen die het beter weten. Soms goed bedoelt maar zo fout.soms weten mensen gewoon niet beter. Lekker laten kletsen, ene oor in andere uit! ( is natuurlijk makkelijker gezegd dan gedaan I know) sterkte meis.

  • ratje31

    Lekker laten kletsen meid hou jij je gedachten maar bij je eigen sterkte er mee

  • ~MommyLovesYou~

    Laat ze kletsen... Veel sterkte meis...

  • mama.lief

    Eens met mrs.speechless. Leven en laten leven. Hou je bezig met wat echt belangrijk is. Heel veel sterkte!