Te weinig calorieën en te weinig eiwitten

Vandaag alweer naar het ziekenhuis geweest. Door mijn gastric bypass val ik teveel af en ik krijg ook te weinig calorieën en eiwitten binnen. Normaal gezien moet ik 1800 calorieën binnen krijgen maar zelf krijg ik net 1/3 binnen dus dat is nie veel ik moet 6 keer per dag eten waarvan 2 keer warm. Maar dat lukt niet als ik nog meer afval en niet kan eten dan.gaat de tweeling alles uit mijn spieren nemen en dan ben ik tegen de bevalling zo slap als een vod dan kan ik zelfs niet tegoei bevallen omdat ik geen kracht heb dan. Maar ze zegge in het ziekenhuis steeds dat ik meer moet eten maar als ik teveel eet dan moet ik overgeven. Da kan je niet oplossen. Ook vitamine te kort en nu donderdag moet ik naar de dokter voor de uitslag van mijn bloed en daar gingen ze mijn schildklier testen en mijn vitamine hehe wat een gedoe.

Net terug van het ziekenhuis terug als ik niets kan eten of er nx binnenblijft dan wordt ik opgenomen en met een sonde gevoed tot ik beval ongeveer nog 10 a 12 weken

455 x gelezen, 0

reacties (0)


  • jariboe

    Ow, hopelijk lukt het wat om je voeding aan te passen :s Zelf heb ik ook nooit veel trek, maar het lukt me wel om gewoon kleinere beetjes te etten verspreid over een hele dag :) Zo eet ik op het werk elk uur een boterham en heb ik tegen de namiddag ook mijn boterhammetjes binnen :)