Lieve meiden,
Vandaag is het zover....mijn NOD!!
De hele week voel ik me toch iets anders en groeit de hoop dat het misschien toch raak zou kunnen zijn, maar ik durf gewoon niet te hopen. Dus had ik met mezelf afgesproken dat ik heel rustig ga blijven, me niet laat opfokken door anderen op BB met vroeger testen en af ga wachten tot zondagochtend en als ik dan nog niet ongi ben, dan ga ik pas testen!
Nou dat heb ik tot aan gister met de aller grootste moeite volgehouden, maar gisteravond in bed klapte ik bijna uit elkaar en besloot ik zaterdagochtend, dus op de ochtend van mijn NOD 'al' te testen.
Zo gezegd zo gedaan, vanochtend plasje opgevangen toen ik om 6.00 moest plassen (meteen getempt, 36,9 dus nog steeds niet gezakt) en nog wel terug naar bed gegaan om nog wat te slapen (met pijn en moeite).
Vervolgens zijn we 9.00 opgestaan en testje gedaan. Bij mijn eerste zwangerschap schoot de streep er meteen in en hij was zo donker dat het bijna zwart was, nou weet ik wel dat ik toen al verder was, maar op dat moment verlies je alle logica. Dus toen het streepje er niet kwam, kwamen wel de tranen. Ik was er zo van overtuigd, hoe kan dat nou?? Maar mijn vriend leest op de verpakking dat het wel 5 minuten kan duren (KV 2 v 5) dus ik wacht nog even af en ga de test met de grootst mogelijke zorg bestuderen. En wat zie ik daar....??...is dat een.....is dat een heeeeeeeeeeel licht streepje???? Ja mijn vriend ziet het ook! Pfffffft opeens ben ik een stuk vrolijker! Zie je wel, ik ben niet gek aan het worden, er is dus toch iets, maar gewoon nog veels te weinig hcg! Had ik dus nou maar toch morgenochtend getest! Ik ga er maar vanuit dat het dan alweer iets duidelijker zal zijn, dus ik hou jullie op de hoogte!!!!!!
Fijn weekend meiden!
reacties (0)