Hoi Iedereen
We zijn met jayden naar het ziekenhuis geweest met het probleem dat hij geen warm eten en pap kan eten kan eten en we zijn er nu achter waar door dat dus komt
Ons klein mannetje zijn amandelen zijn veel te groot waardoor hij dus zulke dingen niet kan eten . hij moet de eerste tijd gewoon nog op zijn flesvoeding blijven naja eigenlijk pyjama papjes want zijn flesvoeding wil hij ook al niet meer dus dan blijft er niet veel voor hem over wat hij kan eten.
We moeten nu dus wachten voor een oproep voor de kno arts voor hem en dan gaan ze beslissen als zij zijn amandelen er nu al uit halen of dat ze een andere oplossing gaan bedenken zodat ons klein mannetje ook gewoon aan zijn bordje warm eten kan beginnen en een broodje . Maar de kno artsen staan er niet om te springen om zijn amandelen er verschijndelijk nu al uit te halen heeft de arts gezegt dus er breekt voor ons opzich nog wel weer een hele spannende tijd voor ons allen aan .

Ook nog even een klein updateje van onze prachtige dochter charlene .
ze doet het heel erg goed op school en we zijn super trots op haar . ze begint nu echt veel te praten en we begrijpen haar met de dag beter . charlene zit bij haar nichtje in de klas waar ze nu regelmatig leuk mee speeld die zijn gewoon dikste vriendinnetjes geworden .
Hier nog een paar foto's van haar op school hihi
Dat meisje voor aan op de foto is onze dochter ze zijn aan het pepernoten maken .
natuurlijk heb ik ook nog een foto van het lampionnetje lopen van school ziet er echt heel erg leuk uit .
helemaal achter aan met de roze jas is onze prachtige dochter charlene :)

charlene met haar roze trui aan zijn ze aan het oefenen voor het lamionnetje lopen,
Wij zijn super trots op onze twee kinderen
veel liefs de papa en mama van charlene en jayden
reacties (0)