Verloskundige & goed nieuws!

Vanmiddag bij de verloskundige geweest! Het was dit keer weer de verloskundige waar ik in het begin juist wat moeite mee had, maar dit keer voelde Jeroen en ik ons echt begrepen. Zoals altijd begon het met het praatje, hoe gaat het ermee... Ik heb gewoon duidelijk verteld dat ik iedere dag als een obstakel zie door de pijn, en dat ik het zat ben om huilend in slaap te vallen. Ook Jeroen heeft duidelijk gemaakt dat het niet meer te doen is, bijna dagelijks treft hij me huilend of gewoon helemaal verdrietig aan omdat de pijn gewoon niet meer te houden is. De pijn is wekenlang op hetzelfde niveau blijven steken, maar sinds 2 weken ongeveer word het steeds heviger. Daarbij komen de voorweeën, en daardoor ga ik soms echt door de grond van de pijn. Ik moest heel hard mijn best doen om mijn tranen vanmiddag in te houden, en de verloskundige zag dat ik er helemaal door heen zat. Zij ging even de normale controle doen, en toen ze haar handen op mijn buik legde merkte ze dat mijn buik erg gespannen was. Geen harde buik, maar gewoon echt gespannen van de pijn... Het hartje klopte weer erg goed, en ze had wel het idee dat meneertje het nog aardig naar zijn zin heeft in mijn buik. 
Ze heeft zich wel aan de afspraak van weken geleden gehouden, en een afspraak bij de gynaecoloog gemaakt voor mij! Geweldig... Woensdagmiddag heb ik een afspraak staan en gaat de gynaecoloog kijken of ik inleidbaar ben, als dat zo is word er een datum geprikt voor de inleiding zelf. Serieus, ik kon wel huilen van blijdschap!! Toch nog fijn nieuws mee gekregen... Nou maar hopen dat ik ook echt inleidbaar ben, ook al vraag ik me nu eigenlijk af wat inleidbaar zijn inhoud, totaal vergeten te vragen!!

431 x gelezen, 0

reacties (0)


  • D-K

    Succes!! Fijn dat ze naar je heeft geluisterd, en in ziet dat dit niet veel langer moet duren!

  • MamaVan.J

    wat super fijn meis!!!! succes

  • lente mama

    Oh wat fijn! Heerlijk dat je er nu bijna vanaf bent en dat er naar je geluisterd is!
    Hopelijk ook zo'n goed nieuws woensdag!
    Succes, liefs Anke

  • DivatjeMv3

    inleidbaar betekend dat ze gaan kijken of je baarmoedermoed al geweekt isen hoe gunstig je baarmoedermond ligt mijn baarmoedermond was ookal week en had 2 cm onstuiling maar door dat mijn baarmoeder mond nog naar achter lag was het moeilijker mocht dit nou het geval zijn moet je vragen of ze dan niet een ballontje in kunnen brengen die rekt je baarmoedermond of en zorgt er voor datie naar voor komt veel liefsss

  • roma2012

    Geloof dat het wil zeggen dat je baarmoedermond al week is (maar helemaal zeker weten doe ik het niet)

  • -mama-v-jess-chase-

    heey meid, dat is fijn nieuws zeg ik mag ook woensdag middag naar de gyn om te kijken voor inleiden. Maar ik denk dat gaan kijken dan naar hoe je baramoedermond is, of tie al verweekt is enzo, maar anders kunnen ze ook gaan inleiden met een gel enzo. Het duurt alleen wat langer dan.

  • justjenn

    wat fijn meid! ze gaan kijken of je al wat ontsluiting hebt of iig je baarmoedermond al aan het verweken is, zo ja, dan ben je evt inleidbaar :)

  • ~Trotse.Mama~

    Wat een goed nieuws!!!! Toch nog goed nieuws! Ik ben helemaal happy voor jullie meis!

    xx

  • Mommy of 2 Beauties

  • bnn

    Wat fijn, zulk goed nieuws. Goed dat je voor jezelf opkomt!

  • Colour-Enchantments

    Ik hoop voor je dat ze je snel kunnen inleiden meid!