Senkjoewel Sinterklaas!

Gisteren hebben we pakjesavond gevierd. We hebben het bij mijn ouders thuis gevierd, mijn zus was er met haar vriend, mijn anders zus met haar vriend en dochter en de broertjes van Jeroen en de moeder van Jeroen met vriend. Hartstikke druk dus, en reuze gezellig! We hadden de cadeaus in de woonkamer neergezet terwijl Dani en Kayleigh lagen te slapen, en toen ze eenmaal wakker waren hadden ze pas na 20/25 minuten door dat er cadeaus stonden! Wat een verrassing!!! Na het uitpakken heeft hij heel hard geroepen: Senkjoewel Sinterklaas! *waar Dora the explorer al niet goed voor is he!
Dani is flink verwend door Sinterklaas. Hij heeft een hoop spelletjes gekregen en een puzzel van Bumba! Het boomhuis van Vtech heeft hij ook gekregen en dat viel behoorlijk in de smaak. Maar de echte topper was een speelkeuken van 'Miele'! Sinterklaas was alleen 'vergeten' om 'etenswaren' te kopen voor bij het keukentje, dus die hebben we vanmorgen maar even gehaald. Anders kon meneer niet koken natuurlijk! Een geweldig cadeau en Dani heeft er vandaag al flink mee gespeeld. We krijgen om de zoveel tijd even een nieuw bordje met eten voor onze neus en Dani blijft erbij staan totdat hij zegt dat we het opgegeten hebben!

Toen de kids gisteren op bed lagen hebben we met de volwassenen nog allemaal het dobbelspel gedaan. Hartstikke gezellig, en zo is iedereen toch nog met een klein handig of vreemd cadeautje naar huis gegaan! Zeker voor herhaling vatbaar!


454 x gelezen, 0

reacties (0)


  • anoukiiejh

    Haha , heb een hekel aan die Dora! maar wel leuk wat ie gekregen heeft!!!

  • mommy-2008

    hey muts, het was inderdaad erg gezellig.. kayleigh heeft het ook naar haar zin gehad.. en loopt hier trots met haar poppenkarretje/eetstoel rond hahaha... ik ben ook erg blij met mijn brilrietje whahah wat een lol!!

  • Mommy of 2 Beauties

    Leuk!