vind het niet netjes. ik zou even naar lzr bellen en vragen voor een echo. x
nou wat rot zeg dat ze het niet zo serieus nemen!!
misschien nog eerder een pret echo over 3 of 4 weekjes?? het is toch misschien wel wat lekkerder voor jou gevoel als je gewoon een bevestiging hebt dat alles goed is!!
Liefss
Met 28weken krijg je (pas) weer een echo. Stom dat ze niet heeft gekijken of anders een afspraakje heeft gemaakt met 1 van de 2 die wel kunnen kijken. Ligt er natuurlijk ook weer aan wie je had. De ene leeft zich net wat meer in als de andere. De gyn kon ook niet begrijpen dat ik met de 20weken echo van maastricht niet te vreden naar huis was gegaan. Of gewoon bij de volgende controle nog eens aangeven. Anders bij de echo. leuk die reactie van je kleine uuhh grote man.
hmm nou meid, ik zou gewoon aan de bel blijven trekken hoor als jij je zorgen maakt!
Gewoon extra echo laten doen, al is het maar ter geruststelling!!
Ik snap goed dat je je aan de kant geschoven voelde! En wat wordt dani groot zeg:D Wat is het inderdaad een lekker stuk:D Enjoy! en succes verders
Liefs je grote zus
Meek
reacties (0)