Zieke Dani & meer...

We zijn gisteren met Dani naar het CB geweest, ik wou weten hoeveel hij weegt en hoe groot hij is. Nou hij is goed gegroeid voor zijn doen! Hij weegt 12,3 kilo en is 92 cm. Klein maar fijn!
Maar tijdens het wegen zagen we een paar plekjes op zn borst. Volgens de arts daar waren het waterwratjes... Maar 'smiddags bleek het wel anders... Dani heeft de waterpokken. Het zijn er opzich niet zo veel, hij heeft er op zijn buik, rug, billen en 2 op zijn neus. Én hij heeft er 2 naast elkaar op zn piemeltje, ziet er een beetje gek uit haha! Maar hij heeft er niet echt last van, we wrijven alle pokjes in zodat de jeuk afneemt, hij heeft er 1tje bij zn tepel opengekrabt en dat zal wel een litteken opleveren. Hij draagt nu ook een romper in plaats van een hemdje en onderbroek, zodat hij minder makkelijk kan krabben!

En gisteren hebben we de meubeltjes voor de nieuwe slaapkamer van Dani opgehaald. Ik heb via marktplaats een super mooie slaapkamer gekocht voor weinig geld, en het is echt super stevig materiaal! In april gaan we pas echt beginnen aan de kamer, maar dan hebben we in ieder geval de meubels al!

Maandag ga ik met school naar de Hairstyle beurs in Kortrijk (België), heb er super veel zin in! Dit is mijn laatste kappersbeurs met school, want als het goed is heb ik over 4maanden mijn diploma en dan ben ik officieël gediplomeerd Kapper! Mijn mentor wilt wel dat ik nog naar de info dag ga voor managment (vervolg op onze opleiding) omdat ze mij een van de geschikste personen vind uit de klas, dus dat doe ik zowiezo. Managment duurt 1jaar, en dat gaat me opzich wel lukken... Nog even de info dag afwachten en kijken ofhet wat is! Als ik Managment zou doen dan doe ik MBO4, en kan ik meerdere kanten op dan alleen de kapsalon, dus dat is opzich wel handig! Maarja, ik leer voor kapper omdat ik kapper worden wil... Zucht, ik weet het nog niet zo zeker!

xxxx(L)

409 x gelezen, 0

reacties (0)


  • ~Trotse.Mama~

    Heej mop!

    Wat zielig voor dani die waterpokken.. hopen dat t snel weer over is, en hij er niet teveel last van krijgt/heeft..
    en wat betreft school, 't is zeker de moeite om te kijken of 't wat is, niet geschoten is altijd mis! Plus, hoe meer papiertjes, hoe beter!

    You can do it..

    Xx

  • inlovewithmybb

    De waterpokken wat vervelend!! Ben benieuwd naar zijn kamer. Als het zover is wel foto he!! En over die school doen!!! Als je het kan echt doen!

  • anoukiiejh

    Haaa meid!! Arme daan!!! Hopelijk is ie snel van de waterpokjes af!!
    Hoelaat ben jij maandag @ station?? Ik probeer om weer bij jou in de bus te komen en niet bij mijn klas..
    Heb geen flauw idee met wie k daar rond moet lopen! Achja..
    Xxx tot maandag!!