Dani bij de orthoptiste + update.!

Vandaag ben ik met Dani bij de orthoptiste geweest in het ziekenhuis. Omdat Dani met zijn linker oogje trekt... Meneer was op en top vrolijk, en was flink aan vertellen bij de dokter.! Zijn oogjes hadden vandaag waarschijnlijk een erg goed moment, want ze kon niets vinden.
Maar toch hebben we een vervolg afspraak gekregen, dan is het een combinatie-afspraak. Met de oogarts en de orthoptiste,dan krijgt hij iedere 10minuten 2 druppeltjes. En dan gaan ze zijn oogjes verder onderzoeken.!
Dinsdag 23juni heb ik de afspraak.. Ben benieuwd.!

Verder gaat het hier goed. Dani heeft nu al 6 tandjes door, en hij begint al flink stapjes te zetten achter de Chicco Babywalker. Hij noemt zichzelf nu af en toe Dada.! Zo schattig.!! We hebben hem nu in de kinderstoel vast zitten met een tuigje, omdat meneer er uit probeert te klimmen.! Klein mefke..
Tussen mij en Jeroen gaat het ook echt SUPER.!! Ik ben zielsgelukkig met hem, en omdat ik het contact met Dani's verwekker heb verbroken(hij eigelijk meer met ons) heeft Jeroen nu de zorg voor Dani op zich genomen.! Zo enorm lief. Met mij gaat het ook wat beter, ik ben aangekomen, weeg nu al 56kilo.!

Ohja, even een vraagje. Dani krabt zichzelf al een tijdje aan zijn oren, echt tot bloedens toe. Hij heeft geen koorts, dus oorontsteking kan het niet zijn. Weten jullie misschien tips, om het krabben te voorkomen.?
En wat is jullie voedingsschema met een baby van bijna 11maanden.??

Liefs xxx ons 3.!

430 x gelezen, 0

reacties (0)