Hoi, snap wat je voelt maar don't worry! Kyana heeft zich pas vandaag voor het eerst omgedraaid van haar rug naar haar buik dus het kan nog langzamer haha.. Ik maak me er niet druk om. Mooi dat ze zo goed slaapt! Kyana komt moeilijk in slaap vooral 's avonds, rond 7 uur half acht leg ik haar erin maar soms slaapt ze pas om negen uur! Dus je hebt het mooi voor mekaar! Doeiii
AHAHAH! Leuk het einde van je blog over Aoife...gelijk heb je!!!
Iris is ook 5,5 maand en draait ook "alleen maar" en zit nog niet en staat nog niet. Als je Sophie beschrijft lijkt het Iris (behalve die zeurdagen)...so don't worry....elk kindje is anders en onze dochtertjes zullen "pas" met 6 maanden gaan zitten :D
Groetjes,
Irene
Wat je zelf al zegt, je hebt helemaal geen rede om je zorgen te maken. Wat Sophie nu doet past helemaal bij haar leeftijd en kruipen en zitten komt later pas. Als een kind van die leeftijd dat al doet is het juist mega snel!
Ik doe precies hetzelfde als jou hoor. Wel aanmoedigen om hem op zijn buik te leggen en te draaien, maar als hij er klaar mee is draai ik hem ook terug.
Wat heerlijk hoe goed ze eet en slaapt! Jullie hebben een goed ritme met haar zo te horen!
Fijn dat ze dat zelf zo goed aangeeft en dat je daardoor ook regelmatig tijd voor jezelf hebt.
En die 'zeurdagen' heeft Joachim ook hoor, zelfs vaak zeuruurtjes per dag. Op het kdv heeft hij dat volgens mij niet en dat komt denk ik ook omdat hij daar heel veel kindjes om zich heen heeft waardoor hij veel te kijken heeft.
Super hè dat Eva bevallen is, ben ook ontzettend blij voor haar, wat een mooie baby is Bruce ook hè!
Wees niet onzeker hoor! Met Sophie gaat het heel goed zo te lezen en jij bent een heel lieve moeder!
Geniet lekker van je kleine meid :D
Liefs Marieke
reacties (0)