Na 18 weken kan ik zeggen dat mijn moeheid nu eindelijk wat minder word!! Soms kijk ik savonds op de klok en dan denk ik: hey, al 11 uur??? Terwijl ik de eerdere 18 weken om 8 uur mijn ogen al niet meer open kon houden.
Het voelt geweldig, want ik werd er echt moedeloos van. Je kan niks doen, en vrolijk word je er ook niet van. Verder mocht ik eigenlijk al niet klagen want ik heb verder niet zo heel veel kwaaltjes. Ook de pijn in mijn hoofd en nek is weg (ik zit hier heel de tijd af te kloppen)
Verder voel ik de kleine al iedere dag een paar keer schoppen. Wat is dat toch een fijn gevoel.
Afgelopen weekend hebben we een kinderkamer uitgezocht! Hij komt pas over 10 tot 12 weken. Maar hij is zooooo mooi!! We hebben ook al een nieuwe vloer en nieuw behang uitgekozen. Het word zo'n mooi kamertje! Als hij af is dan zet ik foto's op mijn site!
Kus Lieke
reacties (0)