Zoals ik in de blog een week na de operatie al schreef hebben we een heel ander kind...ons kind terug!
Dit is nu na ruim een maand alleen maar verstekt. Het gaat echt goed met hem. Hij zit lekker in zijn vel, slaapt goed, eet goed, drinkt goed, poept goed, loopt goed en rent nu zelfs, ook is een klein griepje dat op kwam zetten ipv na 5 weken nu na 1 week verdwenen! Het praten gaat zo goed en hij begint bijdehand te worden... Het is echt genieten en vind het ook steeds leuker worden hoe ouder ie word!
Ligt ie op de grond naast de katten die rustig hun brokjes proberen te eten...roept ie kei hard; lekker lekker lekker eten! #enndekattenzijnweg
...ik zit aan de telefoon en moet mijn telefoon nummer geven...hoor ik op de achtergrond herhaling van de nummers die ik noem... kijkt ie me met een stralende lach aan, slimmert
Probeer ik hem net te vertellen dat hij mij mag helpen met de magnetron om brood te ontdooien...rent ie weg en komt ie terug om de pittenzak te verwarmen... #jadatkanook
Wil ik me net aan gaan kleden loopt ie naar mijn kast, pakt daar een trui uit doet de kast dicht en geeft mij de trui! whahah wie kleed wie nou aan! :)
Ook begint hij kopieergedrag te vertonen...niet wat betreft praten maar als ik hoest proest blaas of whaaaaaa zeg omdat ik me even lekker uitrek doet hij dat na. Het grappigste is dat als ik mijn armen over elkaar doet (houding laat maar lullen) doet hij dat ook en dan kijkt hij me heel ontdeugend aan, zo van; dat kan ik ook hoor mama!
Soms springt de poes wel eens op tafel en wij doen dan altijd heel boos dat ie er vanaf moet en ook dat heeft meneertje nu door...daar gaat het vingertje hoor; toute poes! nee!
laatste dingetje; hij groet iedereen en benoemd alles op zijn pad... op dit moment is een wandeling naar de winkels een echte onderneming maar oow wat heerlijk dat het zo'n vrolijk ventje is, daar kun je er wel meer van hebben!
reacties (0)