Iedereen kan het beamen; soms heb je van die momenten dat het alleen maar ziek zijn is wat de klok slaat. Bacillen vliegen je om de oren belanden op elk levend wezen in huis en zelfs de kattebeesten worden niet gespaard!
Eerst kreeg ik een fikse griep; dat is nu bijna over...daarna werd ik gezegend met een herpes oog met een fikse bindweefsel ontsteking, nu dus zalf voor het oog, dit gelukkig ook al wat beter. Ondertussen werd Tobias ziek en wilde niets meer eten, toen dat over was kreeg hij een verkoudheid er opnieuw bovenop met hoge koorts, dus afgelopen week naar de HAP geweest, uitzieken was het recept...de koorts is nu nogsteeds op en af aanwezig, vanavond weer 40 graden! Morgen naar de huisarts. Was ik ook nog vergeten dat harry van de week een zware voedselvergiftiging van de mac had opgelopen; waarna hij weer beter was en gister thuiskwam met keelpijn.
AAAAAAAAAH Ik moet over 7 dagen op vakantie, heb nog niets klaarliggen laat staan ingepakt!
Voordat iedereen weer sterkte gaat roepen.... Al met al voelen we ons redelijk hoor en ik ben bij tijd en wijlen mega vrolijk! ;) We slaaaaan er ons doorheen! Ook hebben vandaag samen met bbvriendinnetje vrouwtje theelepel en aanhang een heerlijke dag achter de rug in wunderland kalkar! We hebben echt genoten!
Het schijnt trouwens een wonder te zijn dat we er nog heen konden. De wereld zou vergaan, ja ja ja voor wie het gemist heeft –watikmenietkanvoorstellen- 21 mei zouden we ontploffen, daar gaat mijn gewenste dood rond mijn 97e slapend in mijn bedje... niet zo netjes ook, wat een troep zou er achterblijven in het heelal... stel er is een kat die het overleeft...blijft ie dan tot zijn dood door het heelal zweven. Ik hoop maar dat hij ergens opgevangen word door een ruimtewezen! En wat als iemand van de taliban het overleeft en door de ruimte zweeft en die opgevangen word door ruimtewezens...zou hij dan daar een zelfmoordpoging doen, zo zonde dan kunnen ze beter mij laten zweven en dat ze mij ophalen, kan in daar onzinnige blogs schrijven. :P
Maargoed tis niet gebeurt, nu dan weer 21 oktober...mooi..dan kan ik eerst op vakantie, wel zo fijn toch! Uitgerust het universum in!
Hopelijk hebben ze daar minder bacillen datscheelddanweerwel! HATSJIE!
reacties (0)