We springen weer!

Ik had het er laatst met een bb vriendinnetje over. Haar zoontje zit in dezelfde leeftijd. en aangezien onze jongens zelf in het oei ik groei boek bladeren, weten ze precies wanneer de volgende sprong zou starten!

Ik zei dat het nog 3 weken zou duren maar onze Tobi liet weer sprong gedrag zien, al 2 dagen hommeles

Ik opnieuw gerekend en sorry eppo, je had gelijk! het is NU NU NU grrrr!

maar 1 meevaller: het is de laaste! ik blijf het frapant vinden dat ik aan mijn zoon kan zien wanneer hij springt.. het sprongengedoe is toch niet helemaal onzin! maargoed dat wist ik al!

Helaas mist de giraf nu alleen 's avonds even zijn uitwerking maar we blijven positief! Hij sliep dus net pas om kwart voor 10...gister ook al zo laat....... Nog maar 4 weekjes....pffffffffffffffff (zie je mij zitten met me hoofd op het toetsenbord, weltrusten!)

472 x gelezen, 0

reacties (0)


  • moedertje tijd

    Ik heb die sprongen met Fabiolita niet gehad en met Roano heb ik ze ook niet.
    Hij heeft wel last van zijn tandjes of mekkeren omdat voorheen het lopen nog niet was maar wel aan zat te komen maar verder geen sprongen.
    Ik heb het boek wel maar kijk er nooit in. HEb het gedaan maar het was niet van toepassing dus toen maar in de kast gelegd. Ik had m gekregen zou hem zelf niet hebben gekocht. Maar dat is persoonlijk.
    Fijn dat jij er wel wat aan hebt en zo precies weet wanneer er weer een komt. Kan je je mooi voorbereiden. Nou meid suc6 met je sprongen en tijd. ;)

  • Mijn Wondertjes

    succes

  • MamavanKickenPien

    succes, of moet eigenlijk zeggen sterkte?

  • nvevdb

    succes!

  • Anna369

    Ja leuk zijn ze die sprongen, we zitten er hier ook middenin Maarrr....ze gaan weer over!

  • 2x mama

    Fijn dat dit de laatste sprong is meis!

  • emy27

    kleef met je mee heb het zelfde met Niels GAAP... hij slaapt wel 1 dag door nu.. maar ja je weet het niet het is per dag verschillend succes

  • ~~WENDY~~

    Ojee, weer een sprong!
    Dat hij snel voorbij mag zijn.
    Slaap lekker