Fleur is in het ziekenhuis + de uitleg

Sinds een paar dagen heeft Fleur dat ze heel erg ''rochelt'', je hoort gewoon dat er wat dwars zit, en je gaat er zelf gewoon van hoesten. Een super naar geluid. Op een gegeven moment stikt ze de hele tijd erin. En dat is nu sinds gisteravond al 30 keer gebeurd. Dus ik ben vanmorgen naar het ziekenhuis in Amstelveen geweest.

En die zeiden, ja kijk het maar aan en anders neem je maar contact op...

Dus ik ging naar het winkelcentrum en in 15 minuten, ''stikte'' ze 6 keer. Ik vertrouwde het niet en ben toen naar een ander ziekenhuis gegaan. Het VUmc in Amsterdam.

Daar werd ze door 3 verschillende mensen gezien, een verpleegkundige en 2 kinderartsen. Ik dacht meteen wat een verschil met het ziekenhuis in Amstelveen.

Maar na veel verschillende ''kleine'' onderzoeken, hadden ze besloten om haar op te nemen.

ze hebben allemaal plakkertjes op haar lichaam geplakt, en gaan haar vooral vannacht goed observeren. Om te kijken wat er precies gebeurt. Ik had net gebeld hoe het met haar ging ( ik ben namelijk maar naar huis gegaan, omdat ze toch de hele nacht slaapt, en dan kan ik teminste morgen kleertjes ed meenemen). maar toen zeiden ze dat haar zuurstofgehalte in haar bloed soms daalde.

Ze dachten al aan een RS virus, maar ze gaan dat morgen in de ochtend onderzoeken. Ze ligt op een isolatiekamer, en ze is nu gelukkig aan het slapen..

ik maak mij natuurlijk heel veel zorgen, daarom dit verhaal.

454 x gelezen, 0

reacties (0)


  • crush

    Oh lieverd wat lijkt me dat verschrikkelijk als je je meisje in het ziekenhuis moet achterlaten, gelukkig ligt ze in het VU en dat is wel een prima ziekenhuis. Ik wens je heel veel sterkte met je meissie en ik hoop dat ze zo snel mogelijk gezond en wel weer lekker thuis is.

  • Mama van Deacon en Faith

    heel veel sterkte meid!! ik hoop dat er nix ergs aan de hand is!! liefs xxx

  • LoveOurLife.

    sterkte en beterschap, hopelijk weten ze snel meer meis

  • Mama-Van-Chanel-en-Angel

    Heel veel sterkte lieverd... Hoop dat ze snel iets vinden en dat ze het kunnen oplossen.. Liefs.xxx

  • Momvan3schatjes

    Sterkte en beterschap meid

  • Mama.van.Jayson

    Sterkte!!

  • MamavanIllias

    jeetje meid!! heeel veel sterkte & ik hoop dat ze snel beter wordt!