Geen goed gevoel psz!!

Mijn vriend en ik hebben net ons zoontje weggebracht naar de peuterspeelzaal.
Met hem ging het eigenlijk heel erg goed! Hij kwam binnen en ging meteen spelen..
We hebben samen een puzzel gemaakt en toen ging hij met zijn auto's spelen en gaven we hem een kusje en hij zei; doei mama, doei papa, tot zo!!
Dus in dat opzicht gingen we met een goed gevoel weg dat het wel goed met hem zou komen.

Maar mijn vriend en ik hebben niet zo'n goed gevoel. op de intake hadden we een gesprek met de groepleidster en de rest van de werknemers stelden zich helemaal niet voor.. heel vreemd vind ik dat.
En vandaag kwamen we binnen lopen en ook stelden ze zich niet even voor.. we liepen naar binnen aiden ging spelen het was even goedemorgen, of hoi. en verder helemaal niets.. Helemaal niet van hallo Aiden ga jij hier gezellig spelen vandaag. of naar de ouders toe van spannend hoor eerste dag..! helemaal niets wij stonden er een beetje hulpeloos in de speelzaal zo van ja en nu???!!
Ik ken bijvoorbeeld van de psz waar mijn moeder vroeger werkte.. werd iedereen warm onthaald en was er thee en koffie en samen bij elkaar, leidsters mengden zich in de groep.. maar nee hoor de leidsters zaten aan de ene kant met hun papiertjes bij de boekentafel.. en de ouders bij een andere tafel puzzels maken e.d... 
Lopen we weg en vraagt ze of ik een boekje mee wil, ik zeg nee nu maar even niet, we gaan maar gewoon weg, want vond het wel moeilijk om afscheid te nemen ookal had Aiden er geen problemen mee :) Maar blijkbaar heeft ze dat inzicht niet ofzo!! Zo van misschien is een boekje nu niet belangrijk maar de ondersteuning en begeleiding wel!! Pfff ik werk er niet eens en die mensen wel.. snappen ze nu niet hoe ze dingen het beste kunnen aanpakken!! Thuis rollen er wat traantjes.. Ik weet niet eens met wie Aiden daar gaat spelen en hoe de leidsters heten, wie is vrijwilliger, wie stagiaire...?? geen idee en ook hebben ze zich niet even aan Aiden voorgesteld.. 

Ik wil dit heel graag voor Aiden maar weet nu niet wat ik hier mee aan moet.. andere speelzaal zoeken of contacteren met kids2b...of met de speelzaal...???!! Hij heeft het naar zijn zin, maar ik snap hier helemaal niets van!!    

379 x gelezen, 0

reacties (0)


  • berdien

    Dat klinkt wel heel koeltjes inderdaad. Ik zou het nog even een paar daagjes aanzien. Op Sami's voorschool gaat het er inderdaad ook aan toe zoals jij omschrijft. Ouder krijgen een kwartier om hun kind 'over te dragen' en in dat kwartier krijg je koffie en thee en maakt iedereen een praatje. De kinderen kunnen meestal óf puzzelen óf op het speelkleed met treintjes spelen en ouders gaan er gewoon bij zitten. Sommige ouders zetten hun kind ook gewoon af en vertrekken weer, meestal bij de wat oudere kindjes. Als er een invalster is of een stagiair, dan stelt die zich altijd voor. Al met al ben ik erg tevreden!

  • minikers

    Leidsters zijn denk ik sowieso gewend om kinderen van de ouders "over te nemen". Dan is er een opening om ook te beginnen over gevoelens van ouders. Ik denk dat je sowieso het gesprek aan moet gaan en daarna kijken hoe je je voelt. Het is trouwens een rare tijd om te starten met psz. Ik zou er niet voor kiezen om in de sinterklaas/kerst tijd te starten.Dubbele spanning en dubbele drukte!

  • mama-pip

    Ik wil heel graag inhoudelijk reageren maar kan het niet zo goed lezen door de lichte achtergrond.. Wel heb je Een prachtige achtergrond

  • briesj

    Je moet je gevoel volgen (zou deze blog ook stellen als vraag, dan lezen en reageren er meerderen!)

    Ik heb hetzelfde gehad, maar dan op kinderdagverblijf! Was nog wat extremer omdat mijn dochter vele voedselallergieen had en haar negen van de tien keer ziek thuis kreeg!

    Gevoel daar altijd "slecht" geweest! Nu gaat ze een jaartje naar de psz en daar voelde ik meteen de warmte en de gezelligheid die ik zo miste op het kdv!

    Zou ze er sowieso op aanspreken! En het is aan jullie of jullie het aankijken of verder kijken naar een andere psz! Dat recht heb je natuurlijk gewoon!

    Succes!