Het is alweer een tijd geleden dat ik een blog heb geschreven maar ondertussen is er van alles gebeurt.
Aiden is alweer 2 jaar geworden, we hebben een hele leuke dag gehad en hij heeft heel veel speelgoed gekregen waar hij echt veel aan heeft, nu zijn we lekker aan het verven en tekenen en boekjes lezen en met zijn trein aan het spelen en dansen (hij zegt tansen, alles wat hij niet kan ggen word een t hihi) Hij praat ook al zooo veel, gaat echt snel, ineens gaat hij van alles nazeggen echt geweldig!! nu al 2,3 en soms wel 4 woorden achter elkaar. Als we aan het kleuren zijn pakt hij de kleur bruin en zegt ook bruin :) me moeder werkt met kinderen en zei dat dat niet normaal was voor een kind van net 2. Dus slim jongetje.
Ik ben vorige week 25 geworden, kwart eeuw alweer. Ik heb ook een hele leuke dag gehad, hele dag visite en veel cadeautjes! Ohja en vooral dingen voor ons nieuwe huis, want de koop is erdoor!! 1 november is de overdracht.. dus nog 7 weekjes!! :) helemaal zin in!! echt ontzettend, Aiden lekker naar de peuterspeelzaal, dat gun ik hem zo he.. lekker met andere kindjes spelen, hij is daar zie ik erg aan toe.. Ik heb alles lekker dichtbij, cultureel centrum met dans, muziek, van alles en sportschool.. winkels zijn dichtbij en het grotere centrum ook. En het werk van mijn vriend is nu op 5 min afstand, dat ik echt heerlijk, Nu is hij om 18.10 thuis ipv 18.35 kunnen we eerder eten =, erg fijn..vond half 7 wel erg laat. Dus ik kan niet wachten!!
12 september ga ik weer met Aiden naar het consultatiebureau, kijken hoeveel hij intussen is gegroeid :) ben voor het laatst met 14 maand heen geweest.
Ik heb nu eindelijk de datum voor mijn operatie, 26 september! Ik heb er heel lang op moeten wachten..eerst 6 week voor een afspraak bij de chirurg, toen 6 week op de anesthesist en toen nog eens een maand op de operatie zelf! Intussen heel veel medicijnen gehad en nu volop aan de diclofenac tegen de pijn en ontsteking. Vind de operatie wel spannend.. maar zal een hele opluchting zijn als het eenmaal gedaan is.. hopelijk ben ik dan pijn vrij en ben ik minder moe en kan ik meer doen op een dag en genieten!
Liefss Elyse
reacties (0)